Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte na Leontýnku z filmu Ať žijí duchové? Herečka má tři překrásné dcery! Musíte je vidět

Vzpomínáte na Leontýnku z filmu Ať žijí duchové? Herečka má tři překrásné dcery! Musíte je vidět
Zdroj: Facebook, Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Herečka Dana Vávrová (†41) se v Čechách proslavila jako představitelka roztomilé Leontýnky z filmu Ať žijí duchové. Její kariéra úspěšně pokračovala i v sousedním Německu, kde potkala životního partnera. S kameramanem a režisérem Josephem Vilsmaierem má tři krásné dcery.

Dana Vávrová v únoru 2009 podlehla zákeřné rakovině. Po sobě zanechala manžela a tři krásné dcery - nejstarší Janinu, prostřední Theresu a nejmladší Josefinu.

Všechny jakoby mamince z oka vypadly! Sympatické a usměvavé blondýnky. Všechny žijí v Mnichově a nejstarší Janina dokonce skončila stejně jako její rodiče u filmu. Theresu svět kamer nelákal a studovala práva v Anglii. Nakonec ale přesedlala na medicínu a vrátila se do rodného Německa. Benjamínek Josefina si zahrála v několika filmech a německých seriálech. Možná jednou všechny vystoupí před kamerou i u nás, kdo ví!

Ačkoliv většinu jejich vrstevnic zajímají spíš večírky nebo kluci, tak nejstarší dvě dcery myslí na odkaz své matky. Vedou nadaci Dany Vávrové pro boj s rakovinou.

Sestrou Dany Vávrové je manželka herce Karla Heřmánka, Hana. Zajímavostí je, že ta má tři syny.

Na fotky krásných dcer se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články