Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte na hysterického kluka, co bránil Britney Spears? Teď je z něj sexy fešák!

Chris Crocker před devíti lety a dnes.
+ Další 3 fotografie
"Nechte ji na pokoji, nechte ji na pokoji," řval před devíti lety blonďáček Chris ze svého dětského pokojíčku a jako jednomu z prvních se mu povedlo to, co je dnes snem tisíců teenagerů - udělat virální video a stát se do pár hodin hvězdou. Jeho obranu Britney Spears tenkrát zhlédly desítky tisíc lidí a většina se mu akorát vysmála. Jak vypadá ubrečený blonďáček po téměř jedné dekádě?

Psal se rok 2007 a Britney Spears ani Chris tenkrát neměli moc dobré období. Chris byl drobný blonďák, co tak úplně nevěděl, jestli chce být holka, nebo kluk. Britney tou dobou už nezvládala svoji slávu, oholila si hlavu a skončila v léčebně. Na její obranu udělal fanoušek Chris docela hysterické video, kde hlavně řval, aby ji všichni nechali na pokoji. Křičel to velmi zoufale a nakonec propukl v pláč. Až to vypadalo, že spíš chce, aby lidi dali pokoj jemu, a přes zpěvačku si léčil svoje komplexy.

A byla to pravda. Jak dodává, vyrůstal v malém městě ve státě Tennesse a strašně toužil se stát dívkou. Ale na operaci neměl peníze a navíc ho maloměšťáci denně šikovali. Nakonec to všechno překonal a vyloupl se z něj krásný chlap.

Po devíti letech o sobě Chris říká, že už je jiný člověk. Přijal sám sebe a prý není sexy kvůli tomu, že nabral svaly, ale že se mu zvýšilo sebevědomí. Je důležité si uvědomit, kdo jste a jaké máte cíle, říká. „Musíte se cítit atraktivní stále. Ne, když vám to diktuje společnost,“ dodává.

Chris se stále věnuje hudbě a začal se objevovat ve filmech. Jeden z nich měl dokonce premiéru v roce 2012 na slavném Sundance festivalu. Experimentů ale nenechal úplně. O čtyři roky později natočil i se svým přítelem porno.

Mohlo by vás zajímat

Další články