Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte na depresivní Wednesday z Addams Family? Herečka pěkně vyrostla a jako sexy blondýna ukázala vše!

Christina Ricci tehdy a dnes.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Christina Ricci (36) pochází z Kalifornie a před kamerou se poprvé objevila už v sedmi letech. Od doby, kdy jsme ji vídali jako malou holčičku, se mnohé změnilo. Křehká herečka dnes září v seriálu Z: The Beginning of Everything, kde se nestydí v roli Zeldy Sayre svléknout.

Christina Ricci se proslavila jako dětská herečka a stala se z ní hvězda. A to hlavně díky roli temné a sarkastické Wednesday v Addams Family. Jenomže pak se stalo to, co se stává většině dětských hvězd. Jak pomalu rostla, tak o ni přestávali mít režiséři zájem.

Herečka pomalu začala upadat do depresí a hodně zhubla. Po letech přiznala, že dlouho bojovala s anorexií. Jak je ale vidět v nejnovějším seriálu o Zeldě Sayre a spisovateli Francisi Scottovi Fitzgeraldovi, tak se Christina s poruchou příjmu potravy vypořádala. Ukazuje perfektní křivky a opravdu jí to sekne. A to jak v dobových kostýmech, tak i momentech, kdy se ukazuje nahá.

Jejím hereckým partnerem je švédský fešák David Hoflin. Ten si zahrál spisovatele Francise Scotta Fitzgeralda a ve filmu také chodí na Adama. Podívejte se v galerii!

Související články

Další články