Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vzpomínání s Halinou Pawlowskou: Kouzelné fotky z dětství vám vykouzlí úsměv

Halina Pawlowská: Kouzelné fotky z dětství vám vykouzlí úsměv
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
rozkošné
Sem tam si zavzpomínat na staré dobré časy není od věci. Vždy veselá a inspirující Halina Pawlowská (65) občas sdílí některé své staré fotky, v posledních týdnech dokonce přidala ty, na kterých je jako malá holka. A byla to rozkošná dívka! Na některých snímcích je vidět krasavice, kde už přechází do fáze dospělosti. A připisuje k nim různá moudra, která mnozí z nás dobře znají.

Spisovatelka a žurnalistka Halina Pawlowská vždy věděla, co v některých situacích říct. Když se ohlédnete zpět, vždycky z umělkyně vypadla nějaká ta věta, která vám sice nemusela dříve dávat smysl, ale dnes už možná dává. Pawlowská podobné věty a povzbuzující citáty píše ke svým fotkám, hlavně k těm z minulosti.

"Chceš zázračný lék? Kašli na svůj věk," napsala si k jedné z fotek, kde jí může být kolem 20 let. Pawlowská svými slovy inspiruje a dokáže své příznivce povzbudit, či jim jen zlepšit den. A když k tomu ještě přidá rozkošné fotky z dětství, kde byla jako holčička opravdu kouzelná, hned se hrnou děkovné komentáře. Někdy ke snímkům napíše i nějaké vtipné popisky, které přímo odkazují na obsah fotky, nebo příběh, který za snímkem stojí.

Podívejte se na několik vzpomínkových fotek Haliny Pawlowské. Změnila se podle vás?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy