Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vzpomínání s Halinou Pawlowskou: Kouzelné fotky z dětství vám vykouzlí úsměv

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
rozkošné
Sem tam si zavzpomínat na staré dobré časy není od věci. Vždy veselá a inspirující Halina Pawlowská (65) občas sdílí některé své staré fotky, v posledních týdnech dokonce přidala ty, na kterých je jako malá holka. A byla to rozkošná dívka! Na některých snímcích je vidět krasavice, kde už přechází do fáze dospělosti. A připisuje k nim různá moudra, která mnozí z nás dobře znají.

Spisovatelka a žurnalistka Halina Pawlowská vždy věděla, co v některých situacích říct. Když se ohlédnete zpět, vždycky z umělkyně vypadla nějaká ta věta, která vám sice nemusela dříve dávat smysl, ale dnes už možná dává. Pawlowská podobné věty a povzbuzující citáty píše ke svým fotkám, hlavně k těm z minulosti.

„Chceš zázračný lék? Kašli na svůj věk,“ napsala si k jedné z fotek, kde jí může být kolem 20 let. Pawlowská svými slovy inspiruje a dokáže své příznivce povzbudit, či jim jen zlepšit den. A když k tomu ještě přidá rozkošné fotky z dětství, kde byla jako holčička opravdu kouzelná, hned se hrnou děkovné komentáře. Někdy ke snímkům napíše i nějaké vtipné popisky, které přímo odkazují na obsah fotky, nebo příběh, který za snímkem stojí.

Podívejte se na několik vzpomínkových fotek Haliny Pawlowské. Změnila se podle vás?

Související články

Další články