Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vzkazy plné něhy: Plešatý Klus slaví s Tamarou výročí. Lásku si vyznali přes Instagram

Vzkazy plné něhy: Plešatý Klus slaví s Tamarou výročí. Lásku si vyznali přes Instagram
Zdroj: archiv Tomáš Klus
+ Dalších 6 fotografií
výročí
O Tomáši Klusovi (34) se ví, že by pro své nejbližší udělal cokoliv. To nedávno potvrdil i tím, že se společně se svou kapelou rozhodl k oholení hlavy. Tímto gestem, chtěli podpořit kytaristu Jiřího Kučerovského (42), který bojuje s rakovinou a přišel o své vlasy. Mimo to se Klus pochlubil naprosto rozkošnou fotkou s Tamarou, se kterou slaví už sedmileté výročí.

Kytaristovi a velkému kamarádovi Tomáše Kluse (34) lékaři diagnostikovali rakovinu. Chemoterapie jsou stejně jako pro ostatní pacienty náročné i pro Jiřího Kučerovského a ztráta vlasů k nim většinou neodmyslitelně patří. Celá Tomášova kapela se tak na Jiřího počest rozhodla oholit si hlavu. Jak krásnou plešku Klus má, ukázal i na společném snímku s manželkou, při příležitosti oslavy výročí.

Sedm let spolu

Tamara Klusová a Tomáš Klus dnes oslavují sedmileté výročí svatby. Své ano si pár řekl začátkem září 2013. Protože je pro pár významný den, rozhodli se to patřičně oslavil. Klus vyvedl svoji manželku ven a na sociální síti se s tím pochlubil fanouškům. "Dnes sedm let sví. Děkuji ti. Za všechno. A přitom je to furt jenom začátek. Miluju tě," napsal stále bláznivě zamilovaný Klus. Jak jim to v den jejich výročí sluší, se podívejte do fotogalerie.

I Tamara poslala Tomášovi velmi krásný vzkaz plný něhy. "Každý z nás všech někde máme svoji druhou půlku. Věřme v lásku, protože to je ta jediná podmínka pro její žití. Děkuju za každý den po Tvém boku... Děkuju, že i přes všechny zkoušky a nenávist držíme spolu. Děkuju, že vedle sebe pořád rosteme každý sám za sebe. Děkuju za svobodu, kterou si vzájemně umíme dávat. Děkuju za pravdu, kterou si odvážně umíme sdělovat do očí... Děkuju, že naše láska ani jednoho nesvazuje, ale naopak nám dává křídla pro let mezi všemi našimi světy... Děkuju za naše tři úžasný děti, které nám všechny tyhle věci každý den připomínají a odrážejí je.... MILUJU TĚ a skrze Tebe nacházím sebe... Protože bez Tebe jsem bez sebe...," vzkázala přes Instagram Tamara svému muži.

Přátelé v dobrém i zlém

„Jeden za všechny, všichni za jednoho. Jsme plešouni,“ sdělil Tomáš Klus na Instagramu. Přátelským gestem překvapil své sledující, kteří vzápětí vyjádřili podporu v Jiřího boji. Někteří se dokonce svěřili, jak prožívali ztrátu vlasů oni. "Když jsem byla poprvé po chemo bez vlasů, byl to šok, ale na vše se dá časem zvyknout. Podruhé už jsem aspoň věděla, do čeho jdu. Ideální v létě, jelikož jinak člověk cítí každý studený závan," popsala jedna ze sledujících, ke které se hojně přidávali další lidé.

„To je furt covid, covid a pak chytnete normální rakovinu. A po chemoterapii vám slezou vlasy,“ napsal Jiří na svých sociálních sítích k fotografii s celou partou, která ho v boji s rakovinou podporuje, jak nejvíce dokáže. Kytarista ale ani v nemoci neztrácí humor: "Taky jsem si říkal, jestli se nestát tváří nějaké kampaně 'sahejte si na koule'. Ale došel jsem k závěru, že to je to první, co každý muž udělá, když se ocitne sám před televizí."

Stejně jako jeho dobrý kamarád Jiří ani Tomáš si neodpouští vtipné komentáře. Sám sebe dokonce přirovnal k jeho dětem, když byly ještě velmi malé a bez vlasů. Zároveň ale považuje svůj nový účes za velice praktický. Ráno totiž už nemusí zápasit s dlouhými vlasy a nerozhoduje se, jakou polohu patky zvolí. "Navíc vám spousta věcí, které jste dřív považovali za nudné, vyvolá úsměv. Například šampon, hřeben či gumička," zažertoval zpěvák a dodal, že je podobný i smajlíkům. Na závěr napsal větu, kterou by si měl k srdci vzít snad každý: "Ať už máte na hlavě nic, či cokoli, smějte se a nakažte tím okolí."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy