Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vzkazy Michaele Kuklové od hvězd pohádky Z pekla štěstí: Děvečko moje zlatá, bojuj

Zdroj: Showpix
+ Dalších 10 fotografií
NEMOC
Šokující zpráva o boji herečky Michaely Kuklové (51) s karcinomem prsu zaskočila nejen její fanoušky, ale i spolupracovníky z filmů a televize. Co dojemného o ní řekli?

O stavu Míši Kuklové čtěte více zde

Naděje

„Děvečka moje zlatá…,“ vydechla překvapením herečka Miriam Kantorková (84), když jsme ji o nemoci její kolegyně informovali.

„Míšo, moc na tebe vzpomínám a myslím, přeju ti brzké uzdravení. Nepodléhej pesimismu a zkáze, buď optimistická a koukej dopředu. Věř, že to dobře dopadne. Naděje umírá vždycky poslední,“ vzkázala Kuklové žena, s kterou si zahrála v Andělské tváři, obou pohádkách Z pekla štěstí i v Příliš hlučné samotě.

Víra

„Tak to jste mě nepotěšil,“ zarmoutila zpráva dvorního režiséra prominentní pacientky Zdeňka Trošku

„Držím jí palce, pěsti, všechno, zkrátka aby byla zase zdráva. Věřím, že bude. Míšu mám moc rád. Je to bezvadnej člověk a je to jedna z mých nejoblíbenějších hereček. Už v roce 1984 mi s Blankou Bohdanovou a Pavlem Cupákem hrála v Pokladu hraběte Chamaré. To jí bylo asi čtrnáct let. Moc na ni myslím,“ řekl nám Troška.

Šok

Absolutní šok způsobila zpráva Daně Morávkové, s kterou Michaela Kuklová stála před kamerou hned pětkrát. „Nemohu mluvit, nezlobte se,“ hlesla do telefonu. Po přečtení srdceryvného statusu kolegyně a kamarádky nám pak už jen vzkázala, že do médií se na přání Míši nijak vyjadřovat nebude.

„Míša a rakovina? Proboha! Že jsou vyhlídky pozitivní? Výborně! Mrzí mě to, s čím musí bojovat. Je to jedna z mých největších kamarádek v showbyznysu. Jsem jenom rád, že to není zhoubné, že se to dá řešit. Míša je taková bojovnice v životě a má tak dobré geny, že se na sto procent definitivně dá do pořádku,“ věří filmový princ Miroslav Šimůnek.

Související články

Další články