Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Vzkazy diváků MasterChefa: Pavlíně nemůžou přijít na jméno a porotu posílají, kam slunce nesvítí

Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
kritika
Úterní díl show MasterChef Česko 2020 diváky pořádně rozzuřil a důvodem jejich hněvu není nikdo jiný, než soutěžící Pavlína Lubojatzky. Podle mnohých si své místo v soutěži vyfňukává a výzvu, v níž stála proti Chili, už ustát neměla. Diváci si navíc všimli slov porotců, kteří nejprve tvrdili, že ragú od Chili bylo lepší a následně svá slova úplně obrátili. Ve svých reakcích je proto nešetří.

V úterním dílu pořadu MasterChef Česko 2020 mohli diváci opět vidět napínavý souboj 6 amatérských kuchařů. V první výzvě se museli poprat s čokoládou a spárovat ji se surovinou, kterou si vybrali. V druhé výzvě proti sobě stály Chili a Pavlína .

„Vůbec mě nebude mrzet, když Chili postoupí na balkon, protože ji mám ráda,“ pronesla Pavlína ještě před začátkem výzvy. Porotci Přemek Forejt a Radek Kašpárek poté přinesli boloňské ragú a Chili s Pavlínou měly za úkol nepovedený pokrm přeměnit v dokonalé jídlo.

Soutěž musela nakonec opustit Chili a diváci nemohou porotě odpustit, že Pavlínu stále pouští dál. „Nadržují Pavlíně, a jestli ta kráva vyhraje, což je pravděpodobné, tak už se na ten pořad nebudu nikdy dívat. Už měla kolikrát vypadnout a pořád se tam drží,“ napsala rozzuřená divačka na sociální síti. „I kdyby Pavlínka uvařila h*vno s cibulí a Chili to nejlepší ragú, tak by vypadla Chili,“ napsala další.

Zmatená porota

Diváci úterního dílu soutěže si rovněž všimli, že porota zničehonic změnila svůj názor na to, čí pokrm byl lepší. „Zvláštní, při ochutnávce víc chválili chuť ragú Chilli, ale při rozhodování bylo ragú Pavlíny chutnější,“ popsala jedna z divaček svůj postřeh.

Porota za posílání Pavlíny do dalších kol na internetu čelí obrovské kritice ze strany diváků, z nichž někteří dokonce tvrdí, že show začnou sledovat až ve chvíli, kdy Pavlína vypadne. Jsou ale zároveň přesvědčeni o tom, že právě ona bude zřejmě nakonec vítězem.

Související články

Další články