Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

VZKAZ Z NEMOCNICE: Slova Jiřího Pomeje vás dojmou, upíná se k jediné naději!

+ Dalších 9 fotografií
rakovina
Rakovina Jiřímu Pomejemu (54) sice bohužel čím dál tím víc decimuje tělo, herec, který leží v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, si ale nijak nepřipouští, že by boj s ní nevyhrál. Přečtěte si, co prohlašuje a na co se těší!

Jak jsme vás již informovali, bývalý špičkový dabér bojuje jak s rakovinou kostí, tak s návratem nádoru do krku. Nemohou ho už ani operovat, ani mu dávat chemoterapie. Tělo by je nemuselo momentálně zvládnout.

Jestli by ale někdo čekal, že z Jiřího Pomeje je zhroucená troska bědující nad nespravedlivým osudem, ten by se mýlil.

„Naposledy říkal: ‚Až se dám do kupy, pojedeme do tepla. Tady v těch s*ačkách mě to nebaví!‘ Kamaráda, kterému to povídal, to strašně dojalo. Od doktorů jdou špatné zprávy o dalších problémech a do toho mu tam natěšený Jirka vypráví o moři. Sice všichni tuší, že minimálně v nejbližší době se to jen tak neuskuteční, ale všichni jsou rádi, že má Pomík takové plány,“ dozvěděli jsme se od velmi důvěryhodného zdroje ze špitálu.

Jiřího zdravotní stav je záhadný. Nikdo z lékařů nechce říct jasnou prognózu, takže je otázkou, jak dlouho může boj se zákeřnou nemocí trvat a jaká je vůbec šance na záchranu. Všichni jeho blízcí ale pevně věří vyloženě v zázrak úplného uzdravení.

Mohlo by vás zajímat

Další články