Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vzkaz z Itálie: Těhotná Alena Šeredová promluvila o panice a strachu o syny

Zdroj: Profimedia.cz / koláž Extra.cz
+ Další 4 fotografie
exkluzivně
Nebezpečný koronavirus se rychle šíří napříč Evropou. Nejpostiženější oblastí zůstává severní Itálie, kde žije i modelka a někdejší vicemiss Alena Šeredová (41). Česká kráska exkluzivně promluvila o strachu z nákazy koronavirem i o tom, jak dočasná omezení snášejí její synové.

V posledních dnech došlo k potvrzení ohnisek a rozšíření koronaviru v severní Itálii zejména v regionech Lombardie, Benátsko/Veneto, Piemont a Emilia-Romagna. Právě centrem regionu Piemont je město Turín, kde Alena se svou rodinou žije.

Radost mají děti

Slavné Češky, která se v Itálii prosadila především jako modelka a moderátorka, jsme se zeptali, jak aktuální situaci ohledně koronaviru vnímá. "Nákazy se nebojím. Snažíme se tím nenechat příliš omezit a rozhodně nepanikaříme," prozradila eXtra.cz Alena, která se v červnu dočká třetího potomka.

Zatímco jedenáct obcí v regionu Lombardie je zcela uzavřeno, v ostatních městech jsou omezení mírnější v podobě uzavření některých institucí. To potvrdila i Šeredová. "Kluci mají zavřenou školu, tak z toho mají radost. Naopak je netěší, že jsou zavřené i sportovní kroužky," popsala, jak vnímají situaci její synové Louis a David.

Aleně i její rodině přejeme hodně zdraví a co nejméně komplikací spojených se šířením nákazy.

Přerušené lety

České aerolinky v pondělí na doporučení státu zastavily přímé lety do Milána a Boloni. Přerušení pravidelných linek platí až do 6. dubna. Koronaviru v Itálii už podlehlo 41 lidí. V Česku jsou zatím potvrzeny tři případy nákazy. Dva Češi a jedna Američanka přicestovali do Česka právě z Itálie. Italská vláda prodloužila karanténní opatření o týden.

Související články

Další články