Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Vzkaz Vlaďce Erbové: Gulaši po rozchodu slaví narozeniny a mluví o životním útěku

+ Dalších 29 fotografií
RÁNA DO ZAD
Mohou mlčet jako hrob, mohou se k ničemu kolem svého rozpadlého vztahu nevyjadřovat, ale i tak je naprosto jasné, že láska Michala Gulašiho (33) a Vlaďky Erbové (38) nemá šanci na restart. Jeden z posledních komentářů hokejisty, který nedávno utekl od modelky, dává naprosto jasně najevo, jak je šťastný, že není v její blízkosti.

Michal s kamarády si zjevně užívá kdesi u moře a aby bylo jasno, jak to teď s Erbovou (38) má, nebál se na Instagram pod jednu z fotek napsat do hashtagů „Je pěkné být pryč“.

Nepokrytě tím dal najevo, co nyní k Erbové, kterou opustil, cítí. To nám ostatně potvrdil i známý párečku, když řekl, že mladík svou ex od sebe naprosto izoloval a vůbec se s ní nestýká.

Michal ani o píď nezměnil své přesvědčení a návrat k Vlaďce kategoricky vylučuje. Ba co víc, oni se už ani vůbec nevídají. Úplně ji od sebe odstavil, není mezi nimi jediný kontakt. Nechce ho,“ tvrdil nám zdroj.

Vlaďku už chtě nechtě smutek z nepodařeného vztahu musel přejít. Má před sebou totiž velké stěhování z Brna do Mostu, kde si rekonstruuje byt. Bude v něm žít i s dvěma dětmi z předchozích manželství.

Mohlo by vás zajímat

Další články