Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Vzkaz pro Rytmuse? Rolins se po rozchodu konečně směje! A zrovna vedle expřítele Homoly

Dara Rolins opět s Homolou?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 144 fotografií
Když to Dara Rolins (45) a Rytmus (41) mezi sebou skoncovali, slíbili si, že zůstanou přáteli. Jenže slovenskou zpěvačku viditelně bolí, že rapper dává svou novou přítelkyni Jasminu Alagič (28) na odiv víc, než se kdy ukazoval s ní. A tak se rozhodla k protiúderu!

„Někdy vás věci zaskočí, zklamou, překvapí, proberou z iluze ještě i teď v dospělém věku. Ten život si nedá pokoj,“ posteskla si nedávno Dara Rolins. Nepochybně ji rozesmutnila slova Rytmuse, který prohlásil, že seznámení s jeho novou přítelkyní Jasminou Alagič bylo nejsilnějším životním zážitkem.

Není divu, že se zpěvačka cítí dotčena. S Rytmusem přece jenom prožili společných sedm let!

Nebyla by to Dara, kdyby strkala hlavu do písku. Když v pátek jela vyzvednout ze školy dceru Lauru, nemohl chybět ani její tatínek a zpěvaččin expřítel Matěj Homola. A na společné fotce Rolins poprvé od rozchodu vypadala opravdu šťastná!

Je asi nemyslitelné, že to Dara dala s Homolou znovu dohromady. Vždyť vztah se před lety rozpadl kvůli Matějově nevěře a Rolins by do takového rizika už nejspíš nešla. Fanouškům se ale jako dvojice líbí, tak uvidíme, zda se z toho nakonec něco nevyvrbí!

Související články

Další články