Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vzkaz pro čerstvého miliardáře: Máme ZADARMO 5 rad, co s tím balíkem udělat a do čeho investovat, abychom z toho něco měli i my!

Vzkaz pro čerstvého miliardáře: Máme ZADARMO 5 rad, co s tím balíkem udělat a do čeho investovat, abychom z toho něco měli i my!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
V pátek večer se změnil život neznámému šťastlivci z Česka poté, co vyhrál rekordní sumu v EuroJackpotu. Do klína mu spadlo infarktových 2,466 miliardy korun! Gratulujeme, závidíme a přidáváme několik tipů, jak tenhle balík využít, kdyby výherce chtěl pustit chlup ve prospěch svého milovaného národa.

Závist je strašná věc, jeden ze smrtelných hříchů. Jsou ale situace, kdy je závidění opodstatněné, a to když někdo vyhraje v lotynce balík, ze kterého by se jednomu zatočila hlava a pokoušel by se o něj infarkt. Jestli někdo tvrdí, že by skoro 2 a půl miliardy na účtu nechtěl, tak kecá A že lásku a zdraví si za peníze nekoupíš? Nesmysl! Za tuhle sumu by se dalo pořídit tolik lásky a věrných přátel!

Nicméně výherce to nebude mít jednoduché, utratit takový balík dá práci, a proto jsme tu my, abychom mu práci usnadnili a poradili, co s penězi udělat pro blaho nás všech.

Lounová do všech škol

Ve spojení s naším národem se vždy mluvilo o zlatých českých ručičkách. Dlouhou dobu se také tradovalo, že co Čech, to muzikant. Tomu je už dávno konec a jako národ už bohužel v ničem nijak extra nevynikáme. Ani v tom hokeji nám už dávno nepatří prvenství, dokonce i co se týče alkoholismu a vypitého piva nás v žebříčku přeskočily jiné národy.

Ze začarovaného kruhu by nás ale mohla vyvést národní umělkyně par excellence Olga Lounová Ta se nedávno rozhodla poctít méně talentované svým kantorským umem a za 1 600 Kč jim prozradit tajemství svého úspěchu

Ale proč bychom ho nemohli znát my všichni? Nabízí se varianta, jak z nás opět udělat ty talentované a úspěšné. Zavést Lounovou do škol! A povinně! Vedle matematiky, češtiny a cizího jazyka by se mladší generace na základkách učila, jak Olga prorazila v šoubyznysu, umělecké sféře a sportu navzdory všem posměváčkům a zaujetí pražské novinářské lumpenkavárny.

Pracovní pomůcky, skripta a učebnice s Olžiným know-how, to všechno by miliardář zasponzoroval v rámci všeobecného blaha.

Odhadovaná investice do budoucnosti národa: 50 milionů korun

Kdy splaskne Bublina Obrowská?

Se vší úctou k Halině Pawlowské, která momentálně vaří v kuchařské show a je jinak vtipná spisovatelka, co ji známe, hubne a mluví o dietách Svoji tvář dokonce propůjčila hubnoucím koktejlům, které ale na sobě zjevně neaplikuje, vzhledem k jejímu prostorově neměnnému stavu Kdysi dávno se Halina nechala slyšet, že v jednom rakouském klášteře podstoupila hubnoucí kúru, která spočívala v tom, že ji jeptišky zavřely a hlídaly, aby nejedla lautr nic. Za tohle mučení navíc zaplatila.

Vždycky nás zajímalo, jak by Halina vypadala, kdyby nebyla plus-plus size, proto se obracíme na neznámého miliardáře, zda by nerozlousknul tuhle záhadu a nepřeplatil Halině rok ve výše zmíněném zařízení, vyjma vánočních svátků, protože to by bylo nelidské.

Odhadovaná investice: 1 milion korun

Zeman na odvykačku

Vážený miliardáři, jestli nám skutečně chceš prokázat službu, zaplať Miloši Jitrnici odvykačku. Věříme, že ty i naši čtenáři víte proč. Pokud ne, dovolujeme si jen na okraj připomenout epizodku lidového prezidenta z Vysočiny u korunovačních klenotů Ano, měl virózu, jasně. Hovory z Lán, Hanka a Tonča, Alláh Akbar… A tak dále.

Odhadované investice: Mít prezidenta s jasným úsudkem? K nezaplacení.

Mistrovství světa v hokeji pro zvané

Než se mladší generace ve školách naučí tajemství úspěchu Olinky Lounové a stane se z nás národ géniů, kterému bude sdružení Mensa pro smích, bude to chvíli trvat. Mezičas bychom mohli vyplnit něčím, v čem jsme alespoň dobří. V národním sportu hokeji

Uspořádejme takové vlastní mistrovství světa, které by bylo speciální v tom, že hostující hokejové mančafty bychom si vybírali sami. Na první šampionát, který ve světě nemá obdoby, bychom pozvali všechny, kteří nám nemohou konkurovat, a vítězství bychom tím pádem měli zaručené.

Šampionát Jaromíra Jágra (pozn. red. pracovní název mistrovství) by se v prvním ročníku musel obejít bez Švédů, Američanů, Kanaďanů a Rusů. Tabulka hostí by se odvíjela nejen od formy týmů, ale také od mezinárodních vztahů na poli politiky.

Odhadovaná investice: Obrat cca 500 milionů korun, zisk 90 milionů korun. (Obšlehnuto z předběžného rozpočtu na MS v ČR pro rok 2015.)

Ostrov Česká republika

Tahle položka na našem seznamu je asi nejpříjemnější. Co kdyby se Česká republika rozprostírala uprostřed oceánu? Pochopitelně tu nemluvíme o stěhování národů, ale varianta, jak mít moře, by byla, kdyby náš multimilionář zainvestoval a koupil nám ostrov!

Bílý písek, azurově modrá hladina, tropické teploty, relax, klídek Že to zní nereálně? Tak to jste na omylu. Na zemi je ještě spousta ostrovů, které nemají svého majitele.

Například u australského Velkého bariérového útesu je jich hned několik. Jejich cena se pohybuje od asi 20 milionů korun do 1,4 miliardy. Před pár lety kvůli globální recesi i některé zlevnily, takže český miliardář by ještě ušetřil.

Odhadovaná investice: 20 milionů až 1,4 miliardy, za což by se mu Češi odvděčili úsměvem, ale stejně by ho za tu nechutně velkou částku pomluvili.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy