Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vzkaz před nástupem do vězení: Když z bouřky vyjdete, bude z vás jiný člověk

+ Dalších 8 fotografií
Řepkův život
Ještě pět dní si bude moct fotbalista Tomáš Řepka (45) užívat svobody. Poté nastoupí do věznice s ostrahou, kde si bude odpykávat dvouapůlletý trest. Jaký vzkaz dala na Instagram Kateřina Kristelová?

Bývalého fotbalistu Tomáše Řepku (45) čekají opravdu krušné chvíle. Už za pět dní bude muset nastoupit do výkonu trestu s ostrahou. Tomáš si musí odsedět 2,5 roku za milionovou zpronevěru, maření výkonu úředního rozhodnutí a falešné inzeráty.

Co před nástupem vzkazuje Katka Kristelová na svém instagramovém profilu?

„Když bouřka přestane, nebudete si pamatovat, jak jste ji protrpěli, ale jak jste ji dokázali přežít. Vlastně si ani nebudete jistí, jestli skutečně ustala. Jedna věc je ale jistá. Když z bouřky vyjdete, bude z vás jiný člověk, než když jste do ní vstupovali. A o to v celé této bouřce jde. Díky bouřce jsem poznala nejdůležitější vztah svého života a svojí životní lásku. Není síla, která by naše pouto zničila a proto je pro nás všechno, co zažíváme, posunem dál,“ uvedla Kristelová s tím, že část citátu je z knihy Kafka na pobřeží.

Mohlo by vás zajímat

Další články