Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vzkaz Pomejemu od manželky: HA*ZLE! Zadlužils mě do konce života, místo vděku mě ponižuješ

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
DOŠLA TRPĚLIVOST
Zmatená slova Jiřího Pomeje (53) v asi poslední televizní reportáží před léčbou v „odmašťovně“ možná v některých divačkách vzbudila soucit, v jeho stále ještě právoplatné manželce ale spíš vyvolala vztek. „Probrečela jsem celou noc. Pošpinil mě, jak mohl. I když vím, že je psychicky nemocný, zase ukázal, jaký je odporný manipulátor a lhář,“ prozradila nám zničená Andrea Pomeje (30).

Jiří sice v pořadu televize Nova vyprávěl, jak Andrea byla nejlepší ze všech tří jeho žen a že ji nebude pomlouvat, ve skutečnosti ale o ní mluvil dost nehezky. Vyčítal jí, že ho vykopla z bytu hned dva týdny po operaci (přestože to není pravda), zaznělo i to, že mu nechce půjčovat dceru (na kterou si přitom při pravidelných žárlivých telefonátech ani nevzpomene) a mluvil o ní s despektem jako o té, ke které by se asi neměl vracet.

„Jsem fakt vytočená. Jirka nezná vděk a já jsem strašně hloupá. Byla jsem zamilovaná, přese mě si řešil věci, kvůli kterým budu mít dluhy až do konce života. Jeho průšvihy celou dobu řeší i moje rodina, on se nikdy nezajímal. Sama od sebe jsem ho zbavila mnoha dluhů a vymahačů. Mlčela jsem, i když mi dělal příšerné věci. Přesto ze sebe v televizi musí dělat chudinku a ze mě svini. Zachoval se jako hajzl,“ řekla eXtra.cz naštvaná dýdžejka.

Výhrůžky sebevraždou

„Od večera mě kvůli němu bombardují lidi stovkami zpráv. Píší, jak jsem mohla opustit člověka zuboženého rakovinou a přejí mi to nejhorší. Můžu donekonečna opakovat, že už jsem z jeho halucinací, které měl z tramalu, sama byla na cvokárnu. V posledních měsících mě budil po patnácti minutách vždycky s nějakou šíleností, po bytě si věšel šibeniční provaz a dělal další psycha, ale samozřejmě ta špatná jsem já,“ zlobí se Andy.

„Že hned ten samý den, co odešel z nemocnice okamžitě odešel zase chlastat, že jsem našla litrovku vodky schovanou pod umyvadlem a v autě, to jsem si asi vymyslela. Že měl schízy, pořád mě z něčeho nesmyslného obviňoval, že jsem z něj mívala strach, to nikdo neřeší. Fakt mě mrzí, že Jirka není opravdový chlap a nedokáže přiznat, že jediný problém je on sám. Když se přestane litovat a začne se léčit a bude už pak abstinovat, bude se s ním zase moci vycházet. Teď ale ne,“ je přesvědčená krásná třicítka

Těžká závislost

„Rozchod jsem navrhla ne po dvou týdnech od operace, ale až po třech měsících. Když se vrátil domů, už byl zdravý, výsledky byly skvělý. Ale bohužel se okamžitě ukázalo, že do pití a prášků hned spadne znovu. Začalo ještě větší peklo než dřív. Nedalo se to zvládnout. Vždyť těžká závislost na tramalu byl jediný důvod, proč byl i ve špitálu v umělém spánku. Báli se jeho abstáků,“ dodala Andy s tím, že přes ponížení, které se jí od manžela Jiřího (53) dostalo, mu bude dál pomáhat.

S Pavlem Páskem momentálně řeší, v čem konkrétně by mohla být manželovi nápomocná, když nyní zase leží v nemocnici A zrovna Pásek, který dřív Andreu skoro nenáviděl a rozchod jí strašně vyčítal, nyní přiznává, že už chápe, že s člověkem v Pomejeho stavu by žádná ženská nemohla vydržet.

Související články

Další články