Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vzkaz plný smutku po posledním rozloučení: Nicola (†17) byla sluníčko, řekla kamarádka

Vzkaz plný smutku po posledním rozloučení: Nicola (†17) byla sluníčko, řekla kamarádka
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
neštěstí
V pondělí se pozůstalí rozloučili se sedmnáctiletou Nicolkou a její nenarozenou dcerou Isabelkou. Obě se staly oběťmi bohumínského žháře Zdeňka K. (54), který polil dveře jednoho z bytů budovy hořlavinou, podpálil je a odešel. Jedna z Nicolčiných kamarádek se po posledním rozloučení rozpovídala o tom, co pro ni zesnulá dívka znamenala.

V pondělí proběhlo v Krematoriu Slezská Ostrava poslední rozloučení s Nicolkou a její nenarozenou dcerou Isabelkou. Na obřad dorazila spousta smutečních hostů, kteří se z tak náhlé a bolestivé ztráty jen těžko vzpamatovávají.

Nicolka byla v 8. měsíci těhotenství a bylo jí jen 17 let, když při útěku před plameny vyskočila z 11. patra paneláku v Bohumíně. Jeho požár způsobil Zdeněk K. (54), který polil dveře jednoho z bytů hořlavinou, podpálil je a odešel.

Pohřeb Nicolky probíhal souběžně s pohřbem Lenky a Dominika. Lenka měla jen krátce před svatbou a její devítiletý syn Dominik byl vnukem žháře. Rodina zesnulých si nepřála osobní kondolence.

Smutný vzkaz

Se zesnulou Nicolkou a nenarozenou Isabelkou se přišla rozloučit nejen zdrcená rodina, ale i její přátelé. Jedna z kamarádek, která znala Nicolku od dětství, promluvila o tom, co pro ni znamenala. „S Niky jsme byly kamarádky od dětství. Je to strašná tragédie a je mi to strašně líto. Byla takové sluníčko, vždycky pozitivní. Nedovedu si představit, že už ji nebudu vídat,“ řekla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy