Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Vzkaz naštvané Češky boří internet: Tahle paní chce vyhnat muslimy z Česka! Co jí tolik vadí?

Vzkaz naštvané Češky boří internet: Tahle paní chce vyhnat muslimy z Česka! Co jí tolik vadí?
Zdroj: youtube.com
Naštvaná česká matka Alena Martínková na portálu youtube.com vzkázala všem muslimům, že se od nich Češi nenechají ponižovat ani šikanovat. Tento vzkaz válcuje internet.

Příležitostná spisovatelka a hlavně matka Alena Martínková se rozhodla, že veřejně vystoupí a vzkáže muslimům, co si o nich myslí.

Martínková ve svém projevu tvrdí, že ji hodně zklamal premiér Bohuslav Sobotka. Prý podceňuje nebezpečí, které přináší islám.

"Nikdo nám nemusí říkat, že musíme přijímat vrahy z IS, kteří zahodí doklady a pak budou chtít masakrovat naše děti," tvrdí Martínková a dodává, že vlastenectví přeci není rasismus.

"My nejsme přistěhovalci. My jsme se tu narodili a máme mít svá práva. Ten, kdo neuznává demokracii a schvaluje středověké praktiky a mučení podle šaríe, tu nemá co dělat. Vy, kdo uznáváte šaríu a Alláha, jděte si ho uctívat domů. Přestaňte nás vydírat. Pokud tu chcete žít, přizpůsobte se nám. Nebraňte svým dcerám, aby se vdávaly tak, jak si samy vyberou. Pokud tohle nemůžete respektovat, běžte, odkud jste přišli. My vás tu nechceme a nenecháme se od vás ponižovat a šikanovat," uzavřela Martínková svůj emotivní vánoční projev.

Související články

Další články