Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vzkaz Lucie Matušové před operací: Reakcí stupidních ovcí už mám dost

Lucinka a Bohuš Matuš
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Další 2 fotografie
vzkaz

Manželku zpěváka Bohuše Matuše (47)  Lucii Matušovou (18) čeká operační zákrok. Pro redakci eXtra.cz prozradila, že se nejedná o nic vážného. Také doufala, že se informace o jejím zákroku nedostane na veřejnost, což se bohužel nesplnilo, a všem rýpalům poslala ostrý vzkaz.

Lucie Matušová pro redakci eXtra.cz prozradila, jaký operační zákrok koncem června absolvuje. "Nejde o nic moc vážného, zkrátka mi musí opravit břicho, jelikož mám velký rozestup břišních svalů a do toho velkou pupeční kýlu, která mě zlobí," uvedla s tím, že děkuje všem svým sledujícím za podporu, které se jí dostává.

Nemám čas číst nepřející reakce stupidních ovcí

Také má jasný vzkaz pro věčné rýpaly, kterých se po provalení vztahu se zpěvákem Bohušem Matušem zjevilo spoustu a často velmi neúměrných a velmi sprostých. "Ráda bych měla klid od hloupých lidí, kterých se po provalení mé operace opět nakupilo. Nejsem z toho úplně nadšená a nemám náladu číst nepřející reakce stupidních ovcí," vzkazuje před operačním zákrokem.

Lucie se za Bohuše Matuše provdala 12. května, šest měsíců po narození jejich rozkošné dcery Natálky, o kterou se tatínek Bohuš bude starat mezitím, co bude Lucie v nemocnici. Pomocnou rukou bude Bohušovi i Natálčina babička.


Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy