Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vzkaz Honzíkovi: Jakuba Štáfka vytočila kopie Laviho, chce mu dát nakládačku

Jakub Štáfek vyzval Jona Mariánka.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu / Jon Mariánek / koláž eXtra
Výzva!

Herec Jakub Štáfek (30) se nedávno stal novopečeným tatínkem a svým fanouškům nyní přinesl další velkolepé překvapení. Jakub není talent pouze v herectví, ale také v MMA, což dokázal v minulosti, konkrétně v Oktagonu 15, kde svým výkonem naprosto zboural celou arénu, když předvedl ukázkové KO. Po několika měsících se chce do ringu vrátit a na souboj vyzval kontroverzního Jona Mariánka (22), kterého zaměstnává slavný influencer Jake Paul. Jeho sláva po boku Jakea výrazně stoupla, a tak se rozhodl veřejně pohrdat "průměrnými" Čechy, ač je sám Čech. 

Videomaker Jon Mariánek je Čech, který se díky svému talentu dostal až do Ameriky, kde je zaměstnanec Jakea Paula. Jon působí i jako influencer, který se kvůli svým pohrdavým, egoistickým a povýšeným výstupům zejména směrem k "obyčejným" Čechům zároveň sám zařadil mezi jednoho z nejvíce nenáviděných Čechů, ačkoli svůj obsah tvoří v češtině.

V jednom z jeho internetových výstupů se pustil například i do rapera Ektora, kterého vyzval na souboj. Ten se ovšem rozhodl nereagovat, S výzvou ale nyní přišel právě herec a miláček publika organizace Oktagon Jakub Štáfek, kterého Jon Mariánek svými postoji k Česku vyprovokoval k reakci.

"Nazdar Honzíku, ty mě asi nebudeš znát, mé jméno je Jakub a já jsem takový klasický líný Čecháček. Taková mediální chcanka, bych řekl. Já jsem tě taky neznal, nicméně jsem si tě v poslední době trochu nastudoval, abych věděl. Vůbec mi nepřísluší hodnotit, že to děláš špatně. To ať si každý udělá názor sám. Důležité, že tebe to baví, že ses v tom našel a že jsi šťastný. Čeho jsem si však všiml, je to, že ty máš evidentně rád bojovky. Pořád někoho vyzýváš na souboj, ale on to nikdo nepřijímá. Věc se má tak, že já mám pod OKTAGONem domluvený ještě jeden zápas. Tak jsem si říkal, zda bychom si to nepinkli spolu. Můžeme jít podle pravidel MMA, což mi však Ondra Novotný říkal, že nepřijmeš, protože to na tebe bude moc tvrdé, což chápu. Tím pádem bychom mohli jít podle pravidel boxu," vyzval kontroverzního Jona, kterého přirovnal k Lavimu z Vyšehradu. Zda výzvu přijme, to je teď otázkou. Přijmutím výzvy může jasně dokázat, že není ten, kdo jen moc mluví, ale také že koná. Co myslíte, přijme Jon Mariánek výzvu?

Jeho zaměstnavatel influencer Jake Paul nedávno zazářil na boxerském turnaji, kde vypnul někdejší hvězdu MMA světa Bena Askrena. Později se ukázal na jednom z turnajů UFC, kde se hala s patnácti tisíci fanoušky spojila v jeden hlas a kontrovernímu influencerovi dala jasně najevo, jak je nenáviděný. Ten si ale z reakce nic nedělal a úsměvně si publikum nahrál na telefon.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy