Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vzkaz heroinové Tereze do Pákistánu: Nová nejlepší kamarádka Simony promluvila

Vzkaz heroinové Tereze do Pákistánu: Nová nejlepší kamarádka Simony promluvila
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Zpráva pro pašeračku
Heroinová Tereza si v pákistánském vězení odpykává dlouhý trest za pašování drog. Než se dostala za katr, byla její nejlepší kamarádkou Simona H. Ta se ovšem přátelství rychle zřekla a našla si novou náhradu. Simonina nová nejlepší kamarádka zanechala Tereze vzkaz.

Tereza Hlůšková si odpykává téměř devítiletý trest v pákistánské cele v Láhauru, kam se dostala za pašování drog. V roce 2018 byla zadržena celníky na mezinárodním letišti Allamy Iqbala, kde jí v kufru našli skoro 9 kilo heroinu.

Než spadla klec, byla Terezinou nejlepší kamarádkou Simona H., která podle některých spekulací měla jet v černém byznysu s ní Ovšem netrvalo dlouho a Simona dala od Terezy ruce pryč. Nechtěla s ní mít nic společného a naprosto se jí zřekla. Očividně pro Terezu nebyla tak dobrou kamarádkou, jak si pašeračka před uvězněním myslela.

Náhradnice zanechala vzkaz

Simona si s koncem přátelství hlavu nelámala a brzy si našla za pašeračku náhradu Shodou okolností se Simonina nová nejlepší kamarádka jmenuje také Tereza. Náhradnice Tereza nyní za pomoci sociální sítě zanechala pašeračce vzkaz. Co jí vzkázala do Pákistánu

"Terky je mi líto. To, co se jí stalo, je strašné. Ale bohužel je tam, kde je. Obdivuji, že to tam zvládá," napsala Simonina nová kamarádka. Náhradnice Tereza nyní pobývá v Americe a jak se zdá, je šťastná. Většinu času tam tráví se svým přítelem.

A co se děje se Simonou? "Simča se má dobře a pořád jsme kamarádky," komentovala.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy