Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Vzkaz dcery těžce nemocného Dalibora Jandy: Dojemná prosba národu od Jiřiny

Zdroj: Showpix
+ Dalších 5 fotografií
ZDRAVÍ
Oblíbený zpěvák Dalibor Janda (67) leží ve vážném stavu v nemocnici, na koronární jednotce. Čtyři desítky let baví především fanynky zpěvem hitů, kvůli kterým třikrát porazil i Karla Gotta (†80), rozdává všem okolo pohodu a radost, teď by od nich na oplátku potřeboval veškerou sílu, kterou mu mohou na dálku poslat.

Dalibor Janda bojuje v nemocnici

Dalibor Janda (67) leží na koronární jednotce pražské vinohradské nemocnice, jeho stav má být údajně dost vážný. Jeho dcera nechtěla příčiny pro zhoršený zdravotní stav specifikovat, ale nemá jít o nic společného s covidem. Zato s ohledem na oddělení zcela logicky půjde o srdce.

Jestli by mohlo jít o infarkt, jak se v zákulisí spekuluje, odmítla Jiřina komentovat. „Nezlobte se, platí, co už jsem řekla předtím,“ vysvětlila, že rodina momentálně nemá žádnou potřebu veřejnost seznamovat s podrobnostmi.

Prosba fanouškům

Ani to, zda je její tatínek už z nejhoršího venku, nechtěla potvrdit. „Držte mu všichni moc palce,“ vzkázala fanouškům táty Jiřina Anna Jandová, která je zcela pochopitelně ze situace vystrašená.

Palce mu skutečně drží mnoho lidí. Myslí na něj ostatně i kolegové a kolegyně jako Petra Janů, Marcela Holanová nebo Standa Hložek. „Snad mu bude brzy dobře. Moc na něj myslím, považuju ho za svého dobrého kamaráda,“ řekl eXtra.cz ustaraný Hložek.

Související články

Další články