Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vzkaz Borkovcovi do blázince? Knechtová v nové písničce zpívá o ALKOHOLISMU

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Vzkaz Péťovi
Petr Borkovec (19) je už druhým týdnem v psychiatrické léčebně. Nezvládal bujarý život, který vedl po účasti v loňské SuperStar. Když se Petr zhroutil, jeho maminka bouchla do stolu a nadějný zpěvák se do blázince nechal zavřít dobrovolně. A mezitím vyšla jeho bývalce Kataríně Knechtové (38) písnička o boji s alkoholismem!

Románek Petra Borkovce s výrazně starší Katarínou Knechtovou nedopadl dobře. Dvojice se na konci loňského roku rozešla ve zlém. Od té doby oba dělali, že spolu nikdy nic neměli, jako by se snad styděli.

Jenže finalista SuperStar 2018 se psychicky sesypal a před několika dny skončil v léčebně. Kolo spekulací o příčinách v alkoholu se točí na plné obrátky, o Petrovi je totiž známo, že dát si skleničku mu nedělá problém. Krátce nato se ozvala i Knechtová!

Vyšla jí totiž nová písnička, jejíž text je o boji se závislostí na alkoholu. "Je to zamyšlení nad tím, že se lidé za jistých životních okolností mohou míjet, i přesto, že se milují. Někdy je jediným řešením nechat toho druhého jít a věřit, že jednoho dne pochopí souvislosti," vysvětlila Katarína s tím, že velkou inspirací hledala ve vztazích.

A jelikož poslední opravdovou lásku prožila právě s Borkovcem, není tak těžké uhádnout, o kom ve skladbě zpívá.

Petr je o téměř dvacet let mladší než Katarína a spíš než ohlížení za bolestnou minulostí teď potřebuje podporu. Tu má naštěstí v početné rodině a především v rázné mamince Janě. Drsňačka z Jablunkova to Knechtové natřela už jednou a rychlý proces by s ní zvládla udělat i podruhé.

Snad to ale nebude potřeba...

Související články

Další články