Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Vzhůru na parket! Český ples plný hvězd. Dokonalá Fajksová, zahalená Vignerová a Lilia ozdobená QR kódem

Tereza Fajksová, Lilia Khousnoutdinova a Aneta Vignerová
Zdroj: Martin Procházka/koláž Extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
ples

Plesová sezona je po dlouhé době opět v plném proudu a příležitost pořádně si zařádit na parketu Českého plesu si naše celebrity nemohly nechat ujít. Hvězdy a hvězdičky se hodily do gala, oblékly nádherné róby i společenské obleky a redakce eXtra.cz byla samozřejmě u toho. Podívejte se do naší fotogalerie, jak to slušelo modelkám Ivetě Vítové (38) a Tereze Fajksové (32), zpěvačce Šárce Vaňkové (34) nebo historičce Lilii Khousnoutdinové (33).

Český ples: Sál plný celebrit

Chodby a sály pražského Obecního domu se opět naplnily klapáním podpatků tanečních střevíčků, smíchem a veselým klevetěním českých celebrit. Legendární Český ples se sice musel kvůli epidemiologické situaci v ČR přesunout z plánovaného března na měsíc duben, to ale rozhodně nebránilo návštěvníkům si po dlouhé době opět pořádně zadovádět.

Ať už přední dámy českého showbyznysu dorazily na prestižní společenskou akci ve společnosti svých partnerů či přátel, rozhodně se nezapomněly na večer co nejlépe načančat. Červený koberec i taneční parket se rozzářil záplavou honosných večerních rób, které přítomné dámy doplnily nádhernými doplňky, make-upem i perfektními účesy.

Jedny z nejelegantnějších plesových šatů doplněných perfektním účesem i make-upem si na Český ples oblékla modelka a vítězka Miss Earth 2012 Tereza Fajksová. Róbu barvy královské modři s asymetrickým živůtkem a sukní s vysokým rozparkem, který odhaloval její dokonale dlouhé nohy, doplnila pouze jednou dlouhou rukavičkou.

Vaňková po dlouhé době mezi lidmi

Po dlouhé době se ve společnosti ukázala i bývalá finalistka historicky první řady SuperStar Šárka Vaňková (34). Ta se na plese v Obecním domě sešla s celou řadou svých přátel, které potkává na prknech českých muzikálových divadel. Šárka, která se na dlouhou dobu stáhla z veřejného života hvězd a věnovala se líčení jako profivizážistka, se v poslední době opět vrací k muzikálovému zpěvu.

Stejně jako mnohé dámy přítomné na slavnostním večeru sáhla po asymetricky řešených šatech. Ty obepínaly těsně její tělo a z některých úhlů se zdálo, jako by byla na začátku požehnaného stavu. Ačkoliv by na to Šárka již měla věk, je dost možné, že šlo pouze o snímek, který může být lehce zavádějící.

Janečkova manželka Lilia s QR kódem

Slavnostní plesání si nenechala ujít ani trojnásobná maminka a manželka matematika Karla Janečka (48) Lilia Khousnoutdinova. Historička a dula je příznivkyní pohodlného přírodního stylu. Proto oblékla černé jednoduché rozevláté šaty ozvláštněné bílou aplikací v dekoltu živůtku a páskou s ukrajinským nápisem na sukni. Na zádech měla na šaty důmyslně umístěn veliký QR kód nadačního fondu pomoci Znesnáze, aby přítomní hosté mohli skrze její večerní róbu pomoci ukrajinským válečným uprchlíkům.

Pořádně naditý dekolt ukázala herečka Denisa Pfauserová v šatech s hlubokým výstřihem. Zato zahalená téměř od hlavy až k patě byla modelka Aneta Vignerová. Ta zvolila netradiční černou róbu kimonového střihu. Model byl sice vizuálně zajímavý, nicméně je škoda, že se v něm kvůli jeho neforemnosti dokonalá postava někdejší Miss České republiky zcela ztrácela.

Nádhernou honosnou róbu oblékla i podnikatelka Aneta Sulek, ve kterých vypadala naprosto perfektně. Šaty červené barvy s dlouhou vlečkou a rozparkem téměř k boku doslova rozzářily celý sál. Decentní starorůžové šaty s plisovanou sukní a v pase přepásané opaskem oblékla bývalá modelka Iveta Vítová. I když jí už táhne na čtyři křížky, pyšní se postavou, kterou by jí mohla závidět kdejaká třicítka.


Související články

Další články