Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vzhůru k vodě: Bendová provokuje výstřihem, Myslivcová ukázala melouny

Vzhůru k vodě: Bendová provokuje výstřihem, Myslivcová ukázala melouny
Zdroj: se souhlasem A. Bendová, D. Myslivcová, koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
galerie

Tropický víkend je v plném proudu a většina Čechů si dnes sbalila ručník a vyrazila k vodě. Výjimkou nejsou ani české krásky, které vytáhly plavečky a chlubí se na sociálních sítích svou dokonalou postavou. To je pohled pro bohy.

Konečně zavítalo do Česka léto a rtuť na teploměru míří přes horkou třicítku. Řada lidí si tak dnes užívá pobyty u jezer či bazénů s osvěžujícím drinkem v ruce.

Krásky u bazénů

A mezi nimi najdete i české celebrity. Herečka a moderátorka Alice Bendová (47) vytáhla plavečky a užívá si pohodičku u svého bazénu. Málokdo by věřil, že se tato krasavice blíží k padesátce.

Stejné štěstí má i modelka a moderátorka Hanka Mašlíková (38). I ona si užívá klidu u vlastního bazénu, kde čerpá energii ze slunečních paprsků. Radovánky u bazénu si tak užívá se svým synkem Andreasem.

Nadupané dekolty

Ne všechny krásky mají vlastní bazén, a tak jim nezbylo nic jiného než se sebrat a za osvěžující koupelí trochu popojet. Natálka Mykytenko (24) ze Svatby na první pohled se vydala na Petynku, kde vystavila svá nová prsa.

O největší pozdvižení se však postarala modelka a youtuberka Dominika Myslivcová (26), která na své fanoušky vyvalila pořádně šťavnaté melouny.

Na české krásky se podívejte v galerii.Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy