Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vzhled kdysi nejslavnějších dvojčat budí obavy: Mary-Kate a Ashley si nejsou už vůbec podobné

Mary-Kate a Ashley Olsen.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
proměna
Návrhářky a slavná dvojčata Mary-Kate (33) a Ashley (33) Olsenovy si vyrazily společně na večeři. Klasicky byly obě dvě nenalíčené a z původních krásek zbyly jen dvě hubené herečky za zenitem. Fanoušků a veřejnosti se obě dvě dlouhodobě straní. Svůj podíl na tom má jejich bohémský život, který se neobešel bez alkoholu, drog a problémů s anorexií. Pravdou ale zůstává, že někdejší nejslavnější dvojčata byste na ulici jen stěží poznali.

Mary-Kate a Ashley Olsenovy patřily mezi nejslavnější dvojčata, která znal celý svět. Svoji hvězdnou kariéru děvčata začala už v šesti měsících, když je jejich matka vzala na konkurz do seriálu Full House, který vyhrály.

Prakticky odmalička byly středem pozornosti a neustále musely dělat to, co jim štáb a lidé kolem nařizovali. Během puberty dvojčata zářila v béčkových komediích, které je proslavily snad nejvíce. Jenomže s dospíváním se začaly objevovat první problémy.

Kolem roku 2004 se začalo spekulovat, zda sestry netrpí anorexií, protože na fotkách z akcí vypadaly čím dál tím více hubeněji. Kromě problémů s anorexií holky bojovaly také s těžkými depresemi a závislostí na drogách.

Všechny tyto okolnosti je donutily stáhnout se na nějaký čas z veřejného života. Během pauzy, která doteď neskončila, si Mary-Kate nechala upravit obličej, protože ji údajně rozčilovalo, že vypadá jako Ashley

Nechala si plasticky upravit rty a nos. V současné době se slavná dvojčata věnují pouze návrhářství a herectví definitivně pověsila na hřebík. Na veřejnosti se objevují jen sporadicky a většinou svým vzhledem budí zarážející reakce u lidí.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy