Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Vždycky jela bomby: TRAPASY Emmy Smetany, které se zapsaly do dějin!

Zdroj: Instagram / Youtube
+ Dalších 8 fotografií
TRAPASY
Emma Smetana (31) je žena mnoha tváří. Je novinářkou, moderátorkou, zpěvačkou, herečkou, organizátorkou charitativních akcí a v neposlední řadě matkou. Na první pohled jí jde všechno, na co sáhne, jenže se objevuje stále více lidí, kterým Emma leží v žaludku. Emma, která se vždy tváří sebevědomě a jistě není zdaleka jenom dokonalá. Médiím neuniklo už několik trapasů spojených s jejím jménem, kvůli kterým se lidé baví dodnes. Připomeňme si ty nejlepší trapasy Emmy Smetana.

V roce 2013 se Emmě (31) povedl husarský kousek, když se prošla před kamerou v přímém přenosu Televizních novin. Když chtěli Lucie Borhyová (41) a Ray Koranteng uvést reportáž o gorilím mláděti, nestačili se divit. Jak mohla profesionálka Emma nevědět, že se vysílá? Tuto záhadu dodnes asi nikdo nepochopil. Nicméně scénka, kdy se Emma prošla v zelených šatech v přímém přenosu, se zapsala do dějin.

A to nebyl jediný trapas, který se jí stal v televizních zprávách. Už rok předtím, kdy byla Emma pro změnu vyslána do terénu se jí povedlo nepříjemné přeřeknutí. Když diváky informovala o ohrožení existence vlády Petra Nečase, chtěla vrátit slovo do studia Lucce Borhyové. „Nechme se překvapit. Já už teď přeji hezký večer a zvracím slovo do studia,“ zaznělo z jejích úst. Na světě byl ukázkový přežblept, který v tu chvíli pobavil nejednoho diváka. A baví dodnes.

Po svém konci na televizi Nova začala Emma pracovat pro televizi DVTV. Tam se začala realizovat jako redaktorka, která vede rozhovory se zajímavými lidmi. Jedním z nich byl i srbský režisér Emir Kusturica. Jenže při rozhovoru s ním Emmu moc nezajímala témata týkající se jeho nového filmu. Neúprosná žurnalistka se mu snažila vkládat slova do úst a nepříjemně se rýpala v režisérově údajné podpoře ruského prezidenta Vladimira Putina. Za to Emma schytala drsnou kritiku a sám režisér prohlásil, že mu to připadalo, jako by hovořil s někým z amerického ministerstva zahraničí a ne s někým z České republiky.

Pro řadu lidí bylo nepochopitelné i to, že si na koncertě Mariky Gombitové, kde Emma dostala šanci si zazpívat, udělala reklamu na svoji charitativní akci. Bylo to neslušné a absolutně se to nehodilo. A mezi nejnovější trapasy patří selfie před hořící katedrálou Notre-Dame. Pro milovnici Francie je to jistě větší tragédie než pro většinu Čechů. Patetický a teatrální smutný výraz však Emmě nikdo moc nevěří a spíše se tím všichni baví.

Související články

Další články