Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vždycky byla trochu do větru, ale svého štěstí se nakonec dočkala! Přehled milenců Jitky Schneiderové!

+ Dalších 18 fotografií
Podle magazínu Sedmička se Jitce Schneiderové konečně podařilo otěhotnět. S přítelem Lukášem je už nějaký ten pátek a vypadají opravdu šťastně. A tak to vypadá, že se Jitka, která dříve docela ráda pařila, konečně dočká šťastného konce. Cesta ke štěstí však byla dost trnitá a lemovaná nejedním úletem.

S milenci to Jitka Schneiderová měla vždycky trochu na divoko. Bývalého manžela Davida Švehlíka, se kterým má dceru Sofii, podváděla s bohatým podnikatelem Davidem Císařem.

Nakonec ho kvůli Císaři i opustila. Švehlík byl tehdy velmi zdrcen a zarmoucen, že jej Jitka vyměnila za boháče. Ani s ním to ale nevyšlo. Vypadali sice dost vášnivě a chvíli se dokonce spekulovalo, jestli se náhodou v zahraničí tajně nevzali, ale nakonec i Císaře vyměnila. V tichosti jej směnila za současného přítele Lukáše. Začali spolu randit, když účinkovala v soutěži StarDance.

Ve StarDance se mimo jiné velmi sblížila se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem. Několikrát se spekulovalo, jestli to spolu netáhli, ale v té době měli oba úplně jiné starosti. Jitka začínala nový vztah s Lukášem a Marka načapala přítelkyně, jak líbá cizího muže.

Mezi Davidem Císařem a Lukášem si však neváhala vyplnit pauzu nějakými úlety. Ten nejžhavější byl pravděpodobně s hercem Jakubem Kohákem. Společně si tehdy trochu zarajtovali na pohovce při otevíračce pražského baru. Nejsmutnější z toho asi byla Kohákova manželka.

S hereckým kolegou Sašou Rašilovem se naopak sblížila během společného natáčení. Nejednou hráli herecké partnery a opravdu by jim to spolu slušelo. Nakonec z toho však nic nebylo.

Po divokých večírcích a prohýřených nocích to vypadá, že Lukáš docílil zkrocení zlé ženy. Informaci o jejím těhotenství přinesl portál Sedmička, nicméně Jitka sama v médiích těhotenství zatím urputně popírá.

Související články

Další články