S milenci to Jitka Schneiderová měla vždycky trochu na divoko. Bývalého manžela Davida Švehlíka, se kterým má dceru Sofii, podváděla s bohatým podnikatelem Davidem Císařem.

Nakonec ho kvůli Císaři i opustila. Švehlík byl tehdy velmi zdrcen a zarmoucen, že jej Jitka vyměnila za boháče. Ani s ním to ale nevyšlo. Vypadali sice dost vášnivě a chvíli se dokonce spekulovalo, jestli se náhodou v zahraničí tajně nevzali, ale nakonec i Císaře vyměnila. V tichosti jej směnila za současného přítele Lukáše. Začali spolu randit, když účinkovala v soutěži StarDance.

Ve StarDance se mimo jiné velmi sblížila se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem. Několikrát se spekulovalo, jestli to spolu netáhli, ale v té době měli oba úplně jiné starosti. Jitka začínala nový vztah s Lukášem a Marka načapala přítelkyně, jak líbá cizího muže.

Mezi Davidem Císařem a Lukášem si však neváhala vyplnit pauzu nějakými úlety. Ten nejžhavější byl pravděpodobně s hercem Jakubem Kohákem. Společně si tehdy trochu zarajtovali na pohovce při otevíračce pražského baru. Nejsmutnější z toho asi byla Kohákova manželka.

S hereckým kolegou Sašou Rašilovem se naopak sblížila během společného natáčení. Nejednou hráli herecké partnery a opravdu by jim to spolu slušelo. Nakonec z toho však nic nebylo.

Po divokých večírcích a prohýřených nocích to vypadá, že Lukáš docílil zkrocení zlé ženy. Informaci o jejím těhotenství přinesl portál Sedmička, nicméně Jitka sama v médiích těhotenství zatím urputně popírá.