Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vždy perfektní Horatio z Kriminálky Miami je minulostí: Vlasy po ramena a pohled člověka s mentální poruchou

Byl to švihák k pohledání, teď vypadá jako na útěku z psychiatrické
léčebny.
Zdroj: Profimedia.cz/CBS
+ Dalších 8 fotografií
Jestli si myslíte, že detektiv Horatio Caine z Kriminálky Miami okouzluje ženy i mimo televizní obrazovky, jste na krutém omylu. Představitel slavného vyšetřovatele David Caruso (61) patří mezi muže, na kterých se přibývající léta podepisují brutálním způsobem. Zanedbaný vzhled a prázdný pohled člověka, který je na útěku z psychiatrické léčebny, o tom víc než jasně svědčí.

David Caruso je v pamětích diváků už od roku 2002, kdy se Kriminálka Miami začala vysílat. Představitel sympatického detektiva Horatia ale sešel nebývalým způsobem. Zub času se podepisuje na každém, ale Caruso to očividně schytává nejvíc.

Když se nedávno fotografům ukázal na letišti, málem ho ani nepoznali. V sepraném tričku a s batohem na zádech nepřipomínal televizní hvězdu ani zdaleka. Caruso teď nosí dlouhý účes, který k němu ani trochu nesedí. Umaštěné vlasy a prázdný pohled jsou smutným důkazem, že věk není jenom číslo.

Kromě toho vyvalil i panděro na pláži a definitivně tak pohřbil sny fanynek, které znají všechny zločiny, jež jako Horatio v Miami rozlouskl. Je nespočet příkladů, že to i po šedesátce jde, ale Caruso mezi tuhle skupinku vyvolených rozhodně nepatří. Řešením by byla častější návštěva kadeřníka a fitka i nové oblečení. Tak snad si to David vezme k srdci!

Související články

Další články