Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vždy perfektně upravená Selena Gomez šlápla vedle: Do ulic vyrazila jako strašák! Přesvědčte se sami

+ Dalších 15 fotografií
Bývalý pár Justin Bieber a Selena Gomez se opět objevují bok po boku a o víkendu zašli společně do kostela na mši. Kromě toho, že všichni fanoušci začali okamžitě spekulovat, zda se tito dva k sobě nevrátili, tak si také všimli, že vždy upravená zpěvačka vypadá jako strašák a vyšla si kompletně nenamalovaná. Selenina vizáž je mírně šokovala, protože na tohle nejsou zvyklí. A co myslíte vy?

Půvabná zpěvačka Selena Gomez (25) už nějakou dobu randí se zpěvákem Weekndem. Před nějakou dobou se nechala slyšet, že by klidně za nějaký čas byla připravena mít rodinu. Jenomže nyní se objevila po boku svého ex Justina Biebera (23).

Tihle dva si o víkendu zašli na společnou mši do kostela a okamžitě vzbudili vlnu podezření. Fanoušci začali spekulovat o tom, zda se tihle dva nedali opět dohromady. Jedni si myslí, že je to možné, ale druzí jsou toho názoru, že klidně mohou být po rozchodu jen dál přátelé. A ti přece spolu mohou trávit čas.

Když si spolu vyšel kdysi nejsledovanější pár Hollywoodu, tak nešlo přehlédnout Seleninu vizáž. U té jsme zvyklí na to, že je pokaždé dokonale upravena bez jediné chybičky. Ale zpěvačka ukázala, že i ona je jenom člověk a předvedla se kompletně bez make-upu.

Navíc neupravená a rozčepýřená vypadala jako nějaký strašák. Možná nechtěla, aby ji někdo poznal. Ale to bylo šlo asi stěží, když měla po svém boku Justina Biebera.

Související články

Další články