Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vždy krásné a dokonalé? Vyvedeme vás z omylu: Takhle se umí zřídit největší světové celebrity

Opravdu to jsou ty dokonalé celebrity?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 32 fotografií
Většina lidí si myslí, že hollywoodské hvězdy jsou vždy perfektní a dokonalé. Na červených kobercích se producírují ve vší kráse a téměř to vypadá, jako by se tak už narodily. Opak je ale pravdou. Když si světové celebrity vyrazí na pořádný večírek, tak je většinou odnášejí jejich bodyguardi v náručí a ony připomínají přinejmenším chodící zombie. Podívejme se teď na ty největší kaliče.
 • Britney Spears (36)
 • Britney Spears měla před několika lety hodně bouřlivé období. Často pařila se svými kolegyněmi Paris Hilton a Lindsay Lohan. Její alkoholové excesy dosáhly takového stupně, že musela být na nějakou dobu zbavena svéprávnosti a šla se léčit. Alkohol také míchala s drogami, a to se nepěkně podepsalo na jejím vzhledu. Jednu dobu byla velmi oteklá a pleť měla samý vřed. Naštěstí se dala dohromady, uvědomila si, že by mohla přijít o své dvě krásné děti a začala sekat latinu. Momentálně vypadá mnohem lépe než ve dvaceti.

  • Beyoncé Knowles (36)
  • I jedna z nejvzornějších matek Hollywoodu, Beyoncé Knowles, to umí pořádně rozjet. Na veřejnosti se sice snaží působit jako sexy diva, ale taková, která se drží zkrátka. V soukromí, když vyrazí na nějakou party, se nezdráhá a klidně se opije do němoty. To se o ni pak musí postarat její bodyguardi a ve zdraví zpěvačku odvézt domů.

   • Justin Bieber (23)
   • Miláček všech náctiletých puberťaček Justin Bieber je také pěkné kvítko. Je pověstný svými bouřlivými alkoholovými akcemi, na kterých si kromě alkoholu dosytosti užívá nádherných kyprých dívek. Jeho bujaré období nastalo hlavně po rozchodu s jeho životní láskou Selenou Gomez (25). Nyní se ale dali opět dohromady a vypadá to, že zpěvák seká latinu.

    • Lindsay Lohan. (31)
    • Z počátku do ní všichni vkládali velké naděje. Mladá a talentovaná herečka, která by mohla do světa filmu vnést svěží vítr. Bohužel Lindsay nezvládla svou popularitu a přičichla k alkoholu a drogám, což její pověst hodně pošramotilo. Zahrála si v několika dobrých filmech, ale v současné době působí jen v těch béčkových. Už delší dobu se snaží dostat opět na výsluní, ale stále se jí to nedaří. Několikrát také stanula před soudem za řízení v opilosti, krádež šperků, nebo za drogy.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy