Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vzdala hold Jolandě a odešla: Soutěž Peče celá země opustila Hanka, zradil ji makový květ

Vzdala hold Jolandě a odešla: Soutěž Peče celá země opustila Hanka, zradil ji makový květ
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
odchod
Očekávaná třetí epizoda show Peče celá země je za námi. Jako první úkol soutěžící dostali upéct mřížkový linecký koláč. V rámci druhého úkolu měli amatérští cukráři upéct chodský koláč a třetím zadáním byl makový květ, který některé účastníky velmi potrápil. V průběhu pořadu navíc soutěžící Hanka nevědomky vzdala hold zesnulé vědmě Jolandě a Veronika se zranila tak, až z ní nadávky jen sršely. I když se snažili všichni účastníci, jeden z pekařů musel soutěž opustit. Právě Hanka byla nakonec tou, která s hlavou vztyčenou odešla.

Pekařem a cukrářem týdne se ve třetí epizodě soutěže Peče celá země stal Josef. Naopak nejhorší hodnocení dostala Hanka, jejíž odchod ostatní soutěžící velmi mrzel. Prý byla sluníčkem celého pořadu a její makový květ se některým účastníkům dokonce zdál nekrásnější.

Těžké rozhodování

Porotci i moderátoři uznali, že v tomto ani v dalších kolech už rozhodování nebude jednoduché. Dát černého Petra právě Hance pro ně bylo pomalu stejnou výzvou, jakou pro amatérské cukráře byly dnešní úkoly.

S Hankou, která se i po svém vyhazovu usmívala, se porotci i soutěžící loučili dlouhým objímáním. Sama přiznala, že právě díky vřelému chování se i po informaci o jejím nepostupu cítila dobře. Hanka navíc nevědomky vzdala hold zesnulé Jolandě, když řekla, že před sebou vidí velký dobrý.

Prokletý makový květ

Téměř všichni soutěžící měli ze svého makového květu velmi špatný pocit. U většiny z nich se ukázalo, že jejich obavy byly zbytečné. Zřejmě to nejhorší se při pečení stalo Veronice, která spěchala a řízla se. Nadávky létaly vzduchem tak, až okolostojící nestačili zírat.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy