Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Vzdal pouliční umělec Banksy hold Robinu Williamsovi? Tohle se objevilo na jedné zdi v Los Angeles

Pod veselou maskou smutek. Místní mají za to, že dílo je výtvorem
losangeleského umělce, jiní věří, že je to typický Banksy.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Na jedné losangeleské budově ve čtvrti Melrose se objevilo graffiti, které vzdává poctu zemřelému herci Robinu Williamsovi (†63). Smutný klaun s maskou smíchu se stal okamžitě virální fotkou po celém internetu a lidi se nyní dohadují, kdo je autorem.

Zatímco místní si myslí, že dílo má na svědomí místní umělec, který si říká Plastic Jesus, zbytek světa věří, že autorem může být jen jeden.

Graffiti totiž odpovídá Banskymu, nejslavnějšímu street art umělci, který se právě v tomhle čase pohybuje někde v LA. Navíc má malba podle mnohých jasné rysy a charakteristiku Banksových děl, leda by se jej někdo snažil kopírovat.

Robin Williams se zabil ve svém domě 11. srpna, kdy si chtěl nejprve podřezat zápěstí, ale nakonec se uškrtil na svém pásku. Nejprve se věřilo, že herec již nedokázal bojovat se svými depresemi, nakonec vystoupila jeho žena s prohlášením, že mu před sebevraždou byla diagnostikována Parkinsonova nemoc.

Související články

Další články