Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Vzaly se za ruce, usmály se a šly proti vlaku! Smrt Růženky a Veroniky otřásla Českem! Patnáctileté holky si vzaly samy život?

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Růženku a Veroniku u Mlékojed smetl vlak. Vše nasvědčuje tomu, že dvě patnáctileté dívky musely přijíždějící mašinu vidět. Rozhodly se pro sebevraždu?

V sobotu jsme vás informovali o železniční tragédii u Mlékojed na Mělnicku. Dvě patnáctileté dívky tu v sobotu usmrtil vlak - psali jsme ZDE

Na Facebooku je vidět, že obě dívky měly spolu velmi intenzivní vztah. Na konci března se výrazně pohádaly. Pak se ale situace zase uklidnila.

"Posr*la jsem ti celý život, mrzí mě to," omlouvala se Růženka. Veronika jí ale vyčetla, že lítost je hraná, že Růženku to nemrzí.

O co šlo? Bylo to něco zásadního? Nebo klasická hádka dvou teenagerek?

V Mlékojedech se hovoří o tom, že dívky se rozhodly pro společnou sebevraždu. "Strojvedoucí na ně troubil a brzdil, to bylo slyšet. Lidé, co stáli přímo u přejezdu, je viděli, jak se chytly za ruce a šly přímo proti tomu vlaku. Nevím, jestli to udělaly schválně, nebo jestli si třeba chtěly fotit selfie," uvedl jeden z oslovených mužů.

"Ve věku 15-16 let jsou v citlivém věku, kdy hledají samy sebe a mají pocit, že málokdo je může pochopit, nebo mají i pocit, že jim málokdo může pomoct, že ještě z každé krize vede cesta ven," uvedl pro TN.cz psycholog Tomáš Morávek.

Související články

Další články