Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vzali dceru (5) na pohotovost a zhroutil se jim svět: Holčičce zbývá 6 měsíců života

+ Další fotografie
Krutý osud
Mysleli si, že má jejich dcerka (5) alergii, a tak s ní pospíchali na pohotovost. Tam se rodiče od lékařů dozvěděli krutou pravdu. Jejich malému andílkovi zbývá posledních šest měsíců života.

Úpal nebo alergie na jídlo. S tím vezli rodiče malou Lucy (5) na pohotovost a ani ve snu je nenapadlo, co se dozvědí od lékařů. Jejich dcerka umírá a zachránit ji není možné.

„Sedmého srpna se naší rodině po návštěvě pohotovosti zhroutil svět. Doktoři Lucy diagnostikovali difuzní vnitřní gliom, velmi vzácný a agresivní typ mozkového nádoru, který se nachází v části mozkového kmene, jenž dohlíží na životní funkce,“ napsala dívčina maminka Sarah s tím, že na něj neexistuje žádná léčba.

Ta zároveň založila internetovou sbírku, přes kterou může zdrcené rodině kdokoliv přispět. Její manžel totiž musel odejít z práce, aby se mohl o Lucy starat. Zároveň pečuje i o její sestru Abbie, bratry Conora, Cartera, Jacoba a novorozeného Thea. O tragickém případu píše irský Mirror.

„Lucy je ta nejmilejší, nejpozornější a nejkouzelnější pětiletá holčička,“ pláče maminka.

Lékaři dávají malé Lucy nanejvýš šest měsíců života. Podstoupila i operaci, při které jí odstranili tekutinu tlačící na mozek, aby zmírnili některé z příznaků. Jinak jí ale pomoct bohužel nemohou.

Mohlo by vás zajímat

Další články