Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vzala větev a krmila zvířátka: Hrad uvolnil unikátní fotky Ivany Zemanové a žirafy

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
to je nádhera
Prezidenta Miloše Zemana (74) ve čtvrtek čeká na Vysočině náročné jednání s šéfem ČSSD Janem Hamáčkem (40). To první dáma Ivana Zemanová (54) má příjemnější věci na práci. Vyrazila do jihlavské zoo a krmila tam zvířátka.

Šéf ČSSD Jan Hamáček jede na Vysočinu, aby jednal s Milošem Zemanem. Hamáček chce, aby Zeman přijal demisi ministra kultury Antonína Staňka a jmenoval Michala Šmardu. Prezident Zeman s přijetím demise ale otálí. Vedení ČSSD se nechalo slyšet, že pokud prezident Zeman demisi nepřijme, budou sociální demokraté uvažovat o tom, že jejich ministři skončí ve vládě premiéra Babiše.

První dáma Ivana Zemanová má na konci června rozhodně příjemnější starosti. V Zoo Jihlava krmila zvířata a stala se kmotrou dvou roztomilých ušáků. "Paní Ivana Zemanová navštívila Zoo Jihlava, stala se kmotrou dvou fenků ušatých," oznámil hradní mluvčí Jiří Ovčáček

Paní Ivana ukázala, že jí současné horké počasí vůbec nerozhodí a do zoologické zahrady zvolila tmavé šaty. Podívejte se do fotogalerie, jak to první dámě slušelo.

Související články

Další články