Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vzala A.N.D.U.L.A nevěrného Františka na milost? Rok po rozchodu skončili v posteli

Aneta má s Františkem dobré vztahy.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
rodiče
Známá influencerka Aneta Mikšíčková alias A.N.D.U.L.A skončila v posteli s otcem syna Patrika, se kterým se rozešla dávno před tím, než porodila. A.N.D.U.L.A má s podnikatelem Františkem Doležalem dobré vztahy i přes to, že loni touto dobou kvůli němu prožívala ty nejhorší chvíle v životě.

Rodiče téměř devítiměsíčního Patrika spolu vycházejí v rámci možností skvěle. I když byli jednu dobu na kordy, zodpovědnost za blaho syna Patrika převážila nad uraženým egem a Aneta tráví s Františkem čas, jako by byli skutečná šťastná rodina.

Naposledy je dalo dohromady společné focení, kdy se všichni tři ocitnuli v jedné posteli. Roztomilá fotka si na Anetině Instagramu, kde všem čouhají nohy zpod peřiny, vysloužila téměř 30 tisíc lajků. I když spolu ti dva nežijí, jako rodiče dokáží fungovat skvěle a musíme říct, že by jim to jako partnerům nesmírně slušelo.

Osud tomu ale chtěl jinak a Aneta je oficiálně svobodná matka, která na toho pravého ještě čeká. Rozchod s nevěrným Františkem ji před rokem málem stál zdraví. Dokonce se svěřila s tím, že měla myšlenky na to, že skočí z mostu. Nic ale není tak černé, jak vypadá, A.N.D.U.L.A se z nejhoršího dostala a v únoru porodila šťastné a usměvavé miminko.

Je obdivuhodné, jak skvěle spolu dokáží rodiče syna vycházet pouze rok po dramatickém odloučení... A že spolu dokonce "skončí v posteli".

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy