Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vzal na ni kladivo: Tereza z Výměny manželek s agresivním Michalem vyrazila dveře

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
reportáž
Ve středeční Výměně manželek diváci poznali rodinu z Vykmanova, kterou tvoří Tereza (23), Michal (26), Míša (3) a Matyáš (2). Na druhé straně se seznámili s Pavlou (26), Lukášem (29), Lilinkou (2,5) a Páťou (11 měsíců), kteří žijí v obci Slabce. O největší pozdvižení mezi diváky se postaral Michal, jehož agresivita nejednoho člověka u televizní obrazovky rozpálila doběla. Redaktorka eXtra.cz se vypravila do Vykmanova za Terezou, která se svým bývalým partnerem takzvaně vyrazila dveře. K tomu měla zatraceně dobrý důvod.

Byla to právě Tereza, která především po psychické stránce svůj pobyt v náhradní rodině nezvládala a rozhodla se Výměnu manželek předčasně ukončit. Byla přesvědčená, že ačkoliv má její partner své mouchy, zůstane s ním. Nakonec se ale ukázalo, že agresivní Michal je během svých záchvatů zloby schopen zajít skutečně daleko a Tereza se s ním rozešla.

Ani po Výměně manželek se v domácnosti ve Vykmanově nic nezměnilo – Michal zůstal nezaměstnaný a na Tereze nechával i péči o syny. „Pořád nechodil do práce, o ty dva kluky se nestaral, tak to z toho prostě vyplynulo. Chlap má uživit rodinu a postarat se, ne být bez práce, to prostě nejde,“ řekla pro eXtra.cz Tereza.

„Nedělal nic. Platíme tady poplatky, který se prostě musí zaplatit, on na to kašlal a to mi vadilo,“ svěřila Tereza, která udržovala domácnost v chodu po všech stránkách a kromě synů se starala i o partnera, který z vlastní lenosti nepracoval. To ale není to nejhorší.

Poslední kapka

To, že Tereza už s Michalem nadále nemůže být, jí došlo v momentě, kdy se jí pokusil ublížit. „Bouchl přede mě kladivo. Nechápu to, strašný, s takovým člověkem,“ řekla Tereza. „Tohle chování… Když bouchne kladivem, ta ženská v tu chvíli neví, co má dělat. Já jsem se ho i bála, co udělá,“ svěřila hrdinka z Výměny manželek 2020.

Kluci se mají líp

Michalův odchod z domácnosti se v dobrém slova smyslu podepsal i na Míšovi a Matyášovi. „Vidím rozdíl. Jejich chování je podstatně lepší, jsou klidnější. Ten starší Míša se ani tak moc nevzteká, jak se vztekal, když tady byl Michal,“ dodala pro eXtra.cz Tereza.

Sledujte eXtra.cz, kde vám odpoledne přineseme exkluzivní rozhovor s Terezou z Výměny manželek. Rozpovídala se nejen o Michalovi, ale i o tom, jak se jí daří dnes a o druhé rodině.

Související články

Další články