Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vyzrazený děj seriálu Zaklínač: Víme, co se ve druhé sérii stane s krásnou Yennefer

Vyzrazený děj seriálu Zaklínač: Víme, co se ve druhé sérii stane s krásnou Yennefer
Zdroj: Netflix
+ Dalších 8 fotografií
spoiler
Už v prosinci, ještě před premiérou první série, bylo oznámeno, že se seriál Zaklínač dočká druhé řady. Fanoušci se tak nemohou dočkat, až uvidí další příběhy svých oblíbených postav. Mnozí uvažovali nad tím, co se stalo s krásnou Yennefer, která v posledním dílu po zničení Nilfgaarďanů zmizela. Z natáčení unikly informace o jejím osudu.

Seriál Zaklínač se stal hitem snad ještě před tím, než byl vůbec přidán na Netflix. Fanoušci knížek a her na něj netrpělivě čekali a ačkoliv ne vše zřejmě bylo dle jejich představ, Henryho Cavilla v roli Geralta z Rivie si oblíbili. Nyní se nemohou dočkat, co seriálové hrdiny čeká v další sérii.

Velkou otázkou pro všechny diváky byl osud Yennefer, která po zničení Nilfgaarďanů jednoduše zmizela. Co dalšího jí bude vepsáno do osudu se lidé nedozvěděli, nyní ale unikly informace z natáčení, podle kterých je jasné, co s čarodějkou minimálně na začátku druhé série bude.

Yennefer a Fringillu, její bývalou kamarádku, na konci první série není možné vidět. Obě ale stály kousek od Francescy, elfské Vědoucí. Z informací uniklých z natáčení, o kterých psal deník Daily Mail, je zřejmé, že obě zajali Elfové. Na začátku druhé série by tak měly být v jejich zajetí.

Anya Chalotra

Pro představitelku Yennefer, herečku Anyu Chalotru, jde o její první velkou roli. Může být tedy skutečně ráda, že se dokázala prosadit v seriálu, který podle kritiků může předčit i Hru o trůny. Není pochyb o tom, že ji do budoucna díky této příležitosti čekají i další zajímavé role.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy