Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vyzrajte na dárky na dálku – zkuste kosmetickou FOTOporadnu!

Vaše pleť bude jako ze sametu s přípravky Profiskin.
Zdroj: Profiskin

Noční můrou vánočních svátků většinou bývá vymyslet ten správný dárek pro ty, na kterých Vám nejvíc záleží. Objevili jsme jedinečný e-shop s dekorativní a pečující kosmetikou , který Vás jednou provždy zbaví strachu ze špatného výběru a ještě Vám ušetří čas. Na info@profiskin.cz pošlete fotku maminky, dcery, babičky či manželky a beauty konzultantka Vám sestaví péči přímo na Vaše přání.

Profiskin.cz je jediný český e-shop s luxusní pečující kosmetikou, který Vám nabízí odborný výběr produktů na míru pro Vaše blízké online. Stačí poslat fotografii toho, koho chcete obdarovat, a krátkou představu o tom, na co by se beauty konzultantka měla zaměřit. Specialistka Profiskin.cz Vám připraví sestavu těch správných odstínu dekorativní kosmetiky, nebo vhodnou pleťovou péči.

Pošlete fotografii na info@profiskin.cz a nechte beauty konzultantku vymyslet to pravé!

Připravený balíček si vyzvednete ve vánočním balení v prostředí luxusního showroomu na adrese Belgická 19, Praha 2. Vánoce přece mají být svátky hlavně (v) klidu! Nakupovat kosmetiku na internetu není jen tak. Odstíny vypadají pokaždé trochu jinak, stejně tak nemusíte odhadnout vhodnou texturu make-upu. Na novém e-shopu Profiskin tyto starosti odpadají a zůstává jen radost z nakupování.

Profiskin jako jediný e-shop umožňuje při osobním odběru vyzkoušení objednaného odstínu, případně jeho okamžitou výměnu. To vše v příjemném prostředí luxusního showroomu v centru Prahy. Kosmetická poradkyně Vám na místě poskytne konzultaci a společně s Vámi vybere to nejlepší pro Váš typ pleti. Při objednávce stačí zaškrtnout možnost osobního odběru a specialistka Profiskin se bude těšit na Vaši návštěvu na adrese Belgická 19.

S výběrem správného pečujícího produktu pro Vaši pleť si můžete nechat poradit online kdykoliv. Pouze e-shop Profiskin.cz nabízí speciální aplikaci SKIN EXPERT, která vygeneruje ideální produkty přímo pro Vaši pleť. SKIN EXPERT Vám dokáže poradit řešení konkrétních problémů s pletí. Stačí jednoduše zakliknout specifika Vaší pleti a řešení je před Vámi! Profiskin.cz nabízí exkluzivní značky dekorativní a pečující kosmetiky.

Objevte kouzlo profesionální německé dekorativní kosmetiky ARTDECO, vyzkoušejte to nejlepší v oblasti anti age, luxusní švýcarskou omlazující péči SKINCODE a dodejte Vaší pleti přirozený bronz samoopalovacími produkty s organickým složením VITA LIBERATA.

Související články

Další články