Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Vyznáš se ve světě sportu? Dokaž to naší komunitě a odnes si parádní ceny

Vyznáš se ve světě sportu? Dokaž to naší komunitě a odnes si parádní ceny
Zdroj: Fortuna

Předháníte se svými kamarády, kolegy nebo rodinnými příslušníky o to, kdo se lépe vyzná ve sportu? Zakopejte sekeru slovních válek a ukažte, co ve vás je. Sportovní kvízy od Fortuny vás totiž jednou pro vždy rozsoudí.

Ukázat, že jsi fanoušek s velkým F, můžeš hned dvakrát v týdnu. Vždy v pondělí a ve čtvrtek se totiž na webu Fortuny spouští kvíz, který ukáže, kdo je přes sport největší odborník.

Začátek vědomostního testu je naplánovaný vždy na 7. nebo 8. hodinu večerní. Téma kvízu pak odpovídá tomu, co je ve sportovním světě zrovna nejaktuálnější. Do konce fotbalového mistrovství se tak hráči zaměří nejčastěji na evropský fotbal, jednou si na své přijdou ale i fanoušci cyklistiky. V sobotu 26. června se totiž rozjíždí nejznámější závod Tour de France.

Vyhrát může každý!

Úspěšnost testu se odvíjí podle správných odpovědí i od času, který soutěžící potřeboval k vyplnění kvízových otázek. Sázková kancelář odměňuje nejlepší výsledky jak hotovostí tak i free spiny do online casina Fortuny.

Prvních pět tipérů si rozdělí hned 11 500 Kč. Vítěz si připisuje 5 tisíc, druhé místo tři tisíce a bronzová příčka dva tisíce. Bramborové a páté místo bere tisíc respektive 500 korun.

Dalších pět účastníků, kteří uzavírají nejúspěšnější desítku, si odnáší odměnu v podobě free spinů. Na jejich konto přistane od 10 do 100 otoček zdarma podle umístění.

Fortuna ale myslí i na ty, kterým téma kvízu nesedlo. Do každého kvízu je věnována pro poražené cena útěchy. Ta se udílí losováním a z jednoho hráče se tak stává “lucky loser”. V minulosti si tito šťastlivci odnesli už třeba Playstation 5, dresy fotbalové reprezentace nebo nejnovější iPhone.

Soutěžit smí i hráči bez registrace

Ke vstupu do kvízu navíc nepotřebujete mít u Fortuny registraci. Až v případě výhry je potřeba dodat svůj nick, který na sázkovce využíváte. Je tak lepší do hry vstoupit už s herním kontem.

Pokud ho ale nemáte, žádný problém! Využijte speciální akce Fortuny, kdy během fotbalového EURA nabízí novým hráčům hned 1300 Kč za registraci nebo dresy fotbalové repre.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.


Další články

Nejnovější kauzy