Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vyzkoušeno za vás: Jak fungují krabičkové diety? A opravdu se tímto způsobem dá zhubnout?

Zkoušeli jste?
Zdroj: profimedia/archiv
+ Další 2 fotografie
Je to tady, jaro a skoro každá z nás řeší postavu do plavek. Nezáleží na věku, každá žena se chce cítit dobře a zkouší možné a nemožné způsoby jen proto, aby se za své tělo v bikinách nemusela stydět a mohla si vyjít na koupaliště či zajet na dovolenou bez pocitu viny, že se na to dalším rokem vykašlala.

Každá žena se ve svém životě snažila zhubnout, někdo cvičením, během, dietami od výmyslu světa a ono pořád nic. V dnešní době jsou čím dál tím více populární krabičkové diety, kdy se vlastně o nic nemusíte starat. Vyberete si program, který vám bude vyhovovat, a oni za vás uvaří a dokonce vám to i dovezou na vámi určené místo. No nezní to báječně?

V dnešní době plné stresu má málo z nás náladu si po náročném dnu v práci ještě vymýšlet, co uvařit a připravovat si zdravá jídla na nastávající den do práce. Proto je tahle služba tak oblíbená, a ještě se u toho hubne. Není tomu ale úplně tak, i když je strava 70 % úspěchu při hubnutí, nestačí se jen zdravě a pravidelně stravovat.

Tělo potřebuje i pohyb, ale mnoho z nás má výmluvy typu dnes je moc hezky na to jít cvičit nebo máte hodně práce. Nikdo neříká, že se musíte trmácet přes půl města do fitness centra, cvičit se dá i doma a v době internetu a sociálních sítí si můžete najít tisíce návodů, jak cvičit doma bez strojů a pomůcek pouze s vlastní váhou.

Ale zpět k jídlu, krabičky jsem osobně vyzkoušela za vás a mohu říct, že je to naprostá bomba. Ušetřilo mi to čas, peníze a dokonce jsem se denně těšila na to, co mi přivezou a kdy konečně to budu moct zbaštit. Mnoho jídel bylo tak perfektně připravených, že mě ani jen nenapadlo, že tak dobře může chutnat dietní jídlo.

Pro příklad zde zveřejním menu na jeden den:

Snídaně: Vícezrnná rustikální bageta se sýrem a vepřovou šunkou Svačina: Ovocné pyré banán-jahody-jablko s tvarohem Oběd: Kuřecí roláda s nivovou omáčkou a bramborovým pyré Svačina: Rajčatový salát se sýrem cottage Večeře: Boršč

Zní to skvěle, že ano? Na trhu je mnoho firem, které tento způsob stravování nabízí, ale jen málokterá vám k jídlu přibalí i plánek, kde máte každé jídlo rozepsané zvlášť s počtem kalorií i kilojoulů. Přesně takhle funguje Dieta v krabičce a jejich služby si nemohu vynachválit.

Podle služeb v práci a časových možností si můžete nejen nechat dovézt jídlo, ale také měnit adresu podle potřeby, či zvolit odběrné místo, kde si chcete své jídlo na další den v klidu a bez problému vyzvednout.

A teď to podstatné, kolik se mi povedlo zhubnout během jednoho měsíce krabičkové diety? Já se rozhodla pro lepší efekt kombinovat krabičky se cvičením a navštěvovala jsem fitness centrum, kde jsem 3× týdně cvičila pod dohledem trenérky, to také udělalo hodně.

Po měsíci jsem nevěřila vlastním očím, moje ručička na váze ukazovala přesně o 4,8 kg méně, nezní to skvěle? Jediné, co jsem pro to musela udělat, bylo vyzvednout si jídlo od kurýra a občas zvednout zadek od televize a jít si zacvičit. Nejsem vůbec sportovní nadšenec, takže moje aktivita mimo fitka byla minimální, ale zato výsledek skvělý!

U této metody hubnutí jsem zaznamenala pouze jediné minus, a to, že pokud jste vybíraví v jídle, máte smůlu. Nelze totiž nastavit, které potraviny nejíte, a proto krabičky na daný den dostanete stejně jako ostatní zákazníci tak, jak je dáno v jídelním lístku na daný den.

Já osobně sice netrpím alergií, ale od útlého věku nenávidím ryby, mořské plody a houby. Ryba je velmi zdravá a také často používaná při redukci váhy, a tak jsem s tím bojovala. Po dokončení krabičkové diety jsem to zdá se zvládla celkem dobře.

Tuhle metodu hubnutí opravdu doporučuji všemi deseti.

Související články

Další články