Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Vyzkoušeli jste už věštbu I-TING? Podívejte se, co máte napsáno v knize osudu!

Vyzkoušejte věštbu i-ting.
Máte rádi ezoteriku, tajemno a věštbu? Pak vás určitě zaujme stará metoda věštění i-ting. Říkáte si, o co vůbec jde? Pak vám prozradíme, že jde o knihu proměn, která řídí i váš osud.

Přestože i-ting považujeme za tajuplnou věšteckou metodu, skutečnost je trochu jiná. Jde o nejstarší dochovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Ne nadarmo se textu říká kniha proměn, která je složena z 64 obrazců a 6 čaj, což znamená, že jde o 64 rozdílných archetypálních situací.

Ptáte se tedy, jak samotná věštba funguje? Díky i-ting si promítnete danou situaci do budoucnosti. Díky knize pak snáze rozklíčujete složité situace a pochopíte co dál. Otázky řešíte především v emocionální a rozumové rozvaze.

Pokud se rozhodnete pro toto věštění, existuje celkem 64 hlavních situací, kdy se identifikujete do šesticípé hvězdy. Přerušená linka obrazce tak znamená jing a nepřerušená jang. Každý z 64 hexagramů je označen číslem.

K věštbě potřebujete sadu tří nebo šesti mincí, které jsou šestkrát hozeny. Po celou dobu je důležité udržet si v hlavě vaši nezodpovězenou otázku. Díky poloze mince se vám vytváří ve vašem hexagramu plné nebo přerušované čáry. K vytvoření konečného obrazce je zapotřebí 6 hodů.

Pokud máte tedy řadu nezodpovězených otázek, vyzkoušejte právě tento způsob věštby. Možná vás získané odpovědi překvapí a nastartují vám novou etapu života.

Mohlo by vás zajímat

Další články