Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vyzkoušejte sado-maso: Zlepší vám to vztah a budete si věrnější!

Rádi byste zařadili BDSM praktiky do vašeho vztahu, ale nevíte, jak na to? Sexuální koučka Julie Gaia Poupětová vám bez okolků poradí. Výhod vyzkoušet si sado-maso je více a odbornice na slovo vzatá vám je ráda prozradí. Pokud se do toho skutečně pustíte, nemůžete prohloupit. Nejen že vám to zlepší komunikaci, ale budete si věrnější!

„Ať už patříte k těm, kteří by se k Padesáti odstínům šedi nikdy nesnížili a považují to za brak, nebo naopak rádi zkoušíte ve vztahu nové věci a experimentujete, máme pro vás pár informací, proč stojí za to si některé z praktik BDSM (sado-maso) vyzkoušet,“ začíná svoji instruktáž sexuální koučka Julie Gaia Poupětová.

Ve videu následně prozradí, že to partnerům pomůže i v duševní rovině. „Jedna z nesporných výhod, proč zařadit některé z BDMS praktik do vztahu, je zlepšení komunikace,“ říká. To ale zdaleka není všechno. Úchylné páry jsou si navzájem věrnější. A co dalšího nám Gaia ve svém pořadu prozradí?

Související články

Další články