Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Vyzkoušejte! Pět žhavých sexuálních her!

sex
Zdroj: profimedia.cz

Chcete svůj milostný život okořenit něčím novým? Zkuste svého partnera či partnerku rozpálit doběla některou z následujících her, jejichž autory jsou přední světoví sexuologové a známí spisovatelé jako například Dr. Sadie Allison či Alison Tyler!

Jeden krok tam, jeden krok zpět

Žena leží nahá ve své posteli a hladí si své tělo. Muž čeká u dveří do ložnice, zatímco partnerka mu pokládá otázky (oblíbená sexuální poloha, místo vytoužené dovolené…, fantazii se meze nekladou). Za každou správnou odpověď smí muž udělat jeden krok směrem k ženě, v případě chybné odpovědi se naopak musí vrátit o jeden krok zpět. Tak co pánové, jak moc si věříte?

Sedm minut v nebi

Upozornění: Nevhodné pro klaustrofobiky. Nastavte kuchyňský časovač na sedm minut a rozdejte si to v šatní skříni. Zkombinujte pocit naléhavosti (pamatujte, čas na sex máte omezený!) a toho, že děláte něco zakázaného – navíc ještě ve tmavém, stísněném prostoru…

Na schovávanou

Hra, kterou si užije především žena. Schovejte všechny sexuální pomůcky (pouta, šátek na oči, vibrátor, lubrikant atd.). Pravidla jsou jednoduchá - pokaždé, když váš partner jednu z nich objeví, musí ji na vás napřed použít. Teprve potom může pokračovat v hledání.

Strip-pong

Potřebujete celkem dvanáct plastových kelímků (od piva nebo od limonády), dva ping-pongové míčky a jeden jídelní stůl. Stoupněte si proti sobě k opačným stranám stolu. Každý z vás před sebe vyskládá šest kelímků, ideálně do podoby trojúhelníku. Střídejte se v házení ping-pongových míčků. Pokaždé, když se jeden z vás trefí do kelímku toho druhého, odstraňte ho ze stolu. Majitel „trefeného“ kelímku si současně svlékne vybranou část svého oblečení. Vítězem se stává ten, kdo se jako první zbaví všech soupeřových kelímků – a získá tak právo požádat poraženého o jakoukoliv sexuální praktiku.

Zrcadlo, zrcadlo…

Nač ztrácet čas vysvětlováním? Ukažte svému partnerovi, co vám dělá dobře! Oba se svlékněte a lehněte si vedle sebe do postele. Začněte hladit, líbat či lízat různé oblasti jeho těla. Nechte ho, aby pokud možno úplně stejně hladil, líbal nebo lízal i on vás. V případě zájmu se později můžete vystřídat – nyní se budete naopak snažit napodobovat vy jeho.

Související články

Další články