Začalo to poměrně nenápadně, když si v jejím raném dětství Barbara všimla, že její obrazy mají hlavu a patu. Pak si jich náhodně všimli u nich doma lidé z umělecké branže, takže brzy měla již výstavu a v současné době má malá talentovaná slečna chválená ze všech stran i vlastní módní značku.

„Realizace hedvábných šátků s potiskem dceřiných originálních obrazů včetně jména značky Ego by Roza vznikla před dvěma lety. Je to má hlavní výdělečná činnost, spojení příjemného s užitečným. Spojení umění a módy mě vždy lákalo. Výuce italštiny se věnuji už velmi sporadicky, nicméně jsou jedinci, u kterých jsem udělala výjimku a nechci je odmítnout. Tudíž začnu s výukou opět v září,“ svěřila se eXtra.cz Barbara Kautmanová.

V jejím životě se toho jinak prý za poslední čtyři roky od uvěznění milionářského expřítele moc zásadního nestalo.

Pan Červín je uzavřená životní etapa, nemám o něm žádné info a ani je nevyhledávám. Má dcera je se vším obeznámena, i s případnými spekulacemi ohledně jeho existence. Ano, dluh na výživném je vysoký. Podstatné ale je, že Rozárka je v mé péči, zdravá, šťastná. Na vše v případě změn je zde můj právní zástupce,“ dodala Barbara, která by pochopitelně byla radši, kdyby se k jejímu někdejšímu románku už nikdo nevracel.