Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Vyžádala si smrtící hra Modrá velryba další oběť? Mladík (†18) v Havířově spadl z 8. patra!

+ Dalších 6 fotografií
Internet už dávno není jen užitečná věc. Děti na něm možná sem tam hledají nějaké informace do školy, ale po většinu času na ně číhá na netu nebezpečí. Teď se po sociálních sítích šíří hodně nebezpečná hra a vy byste o ní rozhodně měli vědět. Jedná se Modrou velrybu, která se pravděpodobně dostala už i do Česka. V pátek podvečer osmnáctiletý mladík vypadl z okna osmipatrového panelového domu. Policie prošetřuje i variantu, zda chlapec nehrál smrtící hru.

V Česku není vražedná hra Modrá velryba tolik rozšířená jako třeba v Rusku, kde si vyžádala již sto třicet dětských obětí. Všichni se snaží děti a mladé lidi varovat různými způsoby, aby se v žádném případě nepouštěli do této hry.

Někomu to může přijít jako hloupost, ale policie se obává, že v Česku může Modrou velrybu hrát již několik desítek dětí. V pátek odpoledne vypadl osmnáctiletý mladík z okna a na místě byl mrtvý.

Tragická událost se stala v Havířově. Zatím není jasné, proč by chlapec skákal z osmého patra. Policie prověřuje i možnost, zda nehrál právě Modrou velrybu.

,,Krátce po devatenácté hodině jsme dostali na tísňovou linku oznámení, že mladý muž, ročník 1998, vypadl z okna, z 8. patra panelového domu," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Lenka Sikorová.

Na místo přijeli okamžitě záchranáři, kteří se snažili udělat vše proto, aby mladík přežil. Bohužel chlapec utrpěl mnohočetná zranění, která se neslučovala se životem a i přes snahu doktorů zemřel ještě před převozem do nemocnice.

Policie se bude zabývat tím, zda se jednalo o nešťastnou náhodu, sebevraždu, anebo chlapec hrál smrtící hru Modrá velryba.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy