Ředitel primitivů a finalista VyVolených Thomas Castello (38) je definitivně single a může si ve vile hledat někoho odpovídajícího jeho inteligenci a životnímu stylu, což by tam neměl být problém.

Jeho mnohaletou přítelkyni Sabinu, která má podle našich zdrojů na krku nějaký spekulativně přepsaný majetek, zlomil až Castellův flirt s matrací hetero i bi obyvatel vily Zdeňkou Souškovou (25).

„Končím s ním, zaplatím ještě dluh za elektřinu padesát tisíc a konec,“ říká Sabina důrazně s tím, že má i tak co na práci: „Řeším ještě nějaké ty společné věci, jeho dluhy platit nebudu, fakt jen tu elektriku. Rozešla jsem se s ním nakonec ale kvůli tomu, co dělal ve vile s tou silikonovou nánou Zdenou!“

Castello je podle všeho prakticky žebrák, už sám ve vile přiznal, že nemá ani na autobus domů, a tak vyhlášený královéhradecký hříšník doufá, že ho po vypadnutí odveze kamarád!

Jinak prý pojede autobusem. Sabina pro něj už nepřijede určitě, navštívila sice ještě Noční show Agáty, ale zároveň na svém Facebooku svému ex vzkázala, že už si našla náhradu.