Gay a lesbická komunita má konečně plnohodnotný televizní program v hlavním vysílacím čase. Jinak se asi to, co se v poslední době děje ve VyVolených, pojmenovat nedá.

Už tak nabušenou queer sestavu ve vile ve složení Mirka, Pavlína, Zdeňka, Vladko a Ládík brzy zřejmě svým coming outem doplní Martin Haluza (23), který se luxusně rozpovídal na téma gay porno.

„Mám okolo sebe hodně kamarádů, kteří to fotí, a sám jsem byl od toho jednou malý krůček, víš, jako nafotit to taky. Člověk si tím může přijít na moc pěkný peníze. Přitom v hetero pornu se za to neplatí skoro nic, to jsou směšný částky. Ale v gay pornu se před takovými pěti lety dal vydělat docela balík. Takže já to neodsuzuju, třeba ten Jaro Slávik, já ho úplně chápu,“ jel „bomby“ na verandě Martin a pokračoval:

„Můj dobrej kamarád hodně posiloval, pak ho oslovili, aby začal fotit… A on se tím začal hodně slušně živit. Pak jsem se jednou šel na ty jeho fotky podívat, visí normálně na webu pro gaye a musím říct, že mi spadla čelist. To byl masakr.“

Martinovi už zřejmě chybí jen trochu alkoholu a slabá chvilka, kdy se mu s Vladkem vymkne z ruky vzájemné lakování nehtů na nohou, a bude vymalováno!