Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VyVolení na Slovensku jsou hardcore: Ve Vile se soutěžící nakazil po nechráněném sexu pohlavní chorobou!

Zuzana možná Tomáše při sexu nakazila.
Zdroj: vyvoleni.joj.sk

Připadá vám, že naši účastníci reality show VyVolení jsou průšviháři? To jste zřejmě ještě neviděli, co se odehrává v této reality show na Slovensku.

Televize Joj vysílá i u našich východních sousedů stejný formát reality show VyVolení. Během několika dní se v tamní soutěži dali dohromady stavbař Tomáš Paták (25) se Zuzanou Dzvoníkovou (22) a netrvalo dlouho a mezi mladým párem došlo k nechráněnému sexu za přítomnosti kamer.

To ale Tomáš rozhodně netušil, jaké následky mu takováto kratochvíle přinese. Jak uvádí server topky.sk, Patákovi se na krku objevily malé krvavé ranky, se kterými ho produkce vyslala k lékaři, ten mu v krvi objevil infekční virus. Podle všech příznaků šlo o pohlavní chorobu, kterou ho zřejmě nakazila Zuzana. Takové zjištění okamžitě vyvolalo v ostatních soutěžících obrovskou paniku a pár byl nucen odejít do karantény.

Server topky.sk dále uvádí, že má za sebou Dzvoníková pořádně pestrou minulost. Kromě toho, že získala titul Miss Erotica, se prý věnovala i sexu za peníze.

Jak vidno, proti slovenským Vyvoleným jsou Vladko, Thomas a spol. jako beránci.

Související články

Další články