Konec tajností.

Pavlína Zochová (28) a Mirka Sokolová (28) z vily VyVolených tvoří roky lesbický pár a celé mlžení Primy okolo jejich vztahu je jen přípravou na velká odhalení.

Redakce eXtra dávala několik dnů dohromady svědectví lidí, kteří se okolo obou holek motají, ta jsme zadokumentovali, ale kvůli ochraně zdrojů si je zatím necháme v režimu utajení a přímé řeči si necháme na příště, taková je podmínka hned tří lidí z okruhu Pavlíny Zochové, z nichž jeden je přímo spolužákem obou.

Vy, co koukáte na VyVolené, si zapište za uši, že Pavlína a Mirka tvoří sedm let, s jednou přestávečkou, lesbický pár! Holky se znají od střední školy. Na jejím konci už měla Mirka dávno jasno o své orientaci, na rozdíl od Pavlíny, která měla přítele ještě v době maturit. Vše změnila až kalba na chatě krátce po studiích, od které tvoří dívky nerozlučný pár. Idylku podle přátel Mirky zničila na několik měsíců aférka Mirky s jinou ženou, kvůli které dala Pavlíně kopačky, ze kterých se dlouho nemohla vzpamatovat, ale holky k sobě zase našly cestu.

Taková je nekompromisní pravda, cokoliv jiného vám bude bulvár, naočkovaný píárkem Primy, tvrdit, je lež a snaha nechat si tuhle část story do pozdější fáze VyVolených, případně donutit obě dívky, aby se přiznaly přímo ve vysílání.

Gay a lesbické komunitě zdar!