Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VyVolená Zdenička, která ve vile dováděla v posteli, přišla o vymodlená prsa! VIDEO

+ Dalších 8 fotografií
Všichni si určitě pamatujete Zdeňku Souškovou (30) ze čtvrté řady reality show VyVolení, která uměla ve vile udělat pořádný bugr, ale také naštvat nejednoho soutěžícího. Zdenička, jak jí všichni říkali, proslula hlavně svými silikonovými čtyřkami, které neustále ukazovala, co to šlo. Jenomže od VyVolených uběhlo již pět let, divoká Zdenička zmoudřela, zklidnila se a navíc přišla o svá vymodlená ňadra.

Zdeňka Soušková se objevila v poslední řadě reality show Vyvolení Vedle ostatních opravdu vynikala, protože jí bylo všude plno. Tenkrát jí bylo teprve pětadvacet let a možná proto se také tak chovala.

Neměla prakticky žádný stud a svléknout se do naha nebyl žádný problém. Hned několikrát jsme ve VyVolených mohli vidět její silikonové čtyřky, kterými se ráda chlubila. Zdeňka se ve vile také zamilovala do podivného Toma Castella.

Dokonce měli i fingovanou svatbu a jeden večer si to pořádně rozdali v posteli. Jenomže Zdeniččino neurvalé chování začalo ostatním soutěžícím pomalu lézt na nervy a postupem času ji nemohli vydýchat.

Po pěti letech se Zdeňka ukázala na otevření salonu Magic Hair a pochlubila se hned několika novinkami. Nutno říct, že od doby VyVolených se hodně zklidnila a zmoudřela. "V současné době se živím prodlužováním vlasů, hodně píšu, hraji na kytaru a hlavně se věnuji divadlu, což mě hodně baví," přiznala bývalá soutěžící.

Velkým překvapením ovšem bylo, když pohledná brunetka přiznala, že si nechala odstranit své vymodlené silikony. "Jak jste si mohli všimnout, nemám žádná prsa. Nechala jsem si je totiž odstranit a mám zase svoji původní velikost," řekla Zdeňka s tím, že za to nemůže žádná nemoc, ale prostě se s postupem věku necítila s velkými prsy dobře.

"Vždycky jsem si přála velká prsa, ale čím jsem byla starší, tím více mi vadila. A navíc jsem chtěla působit přirozeně. Už nejsem ta ztřeštěná holka z VyVolených, hodně jsem se uklidnila," dodala.

Související články

Další články